Gündem

Haluk Levent ve Elfida Buluştu, Gözyaşları Sel Oldu

Haluk Levent ve Elfida buluştu, bütün salon gözyaşlarına boğuldu! Haluk Levent’ten Elfida’yı ve izleyenleri duygulandıran anlamlı sürpriz.

Haluk Levent ve Elfida Buluştu, Gözyaşları Sel Oldu

Epidermolizis Bülloza, yani halk arasında kelebek hastalığı olarak bilinen ve nadir görülen bu hastalığa yakalanan Elfida Gündüz, kendi yazdığı ve oyuncularından biri olduğu oyunu sergiledikten sonra hayatının en büyük sürpriziyle karşılaştı. Oyun bitiminde büyük bir sürprizle bir araya gelen Haluk Levent ve Elfida herkesi gözyaşlarına boğdu.

İzmir’in Karşıyaka semti, Çarşı Kültür Merkezi’nde gerçekleşen olay izleyenleri hem ağlattı hem de mutlu etti. İHA’nın haberine göre kelebek hastalığına yakalanan Elfida Gündüz, kendi yazdığı ve oyuncuların arasında bulunduğu “Kelebek Etkisi” tiyatro oyununu sergiledikten sonra, Haluk Levent’in sürpriz ziyaretiyle sevinçten gözyaşlarına boğuldu.

Meşhur Elfida şarkısıyla salona giriş yaptı

Tiyatro oyunu gerçekleştikten sonra sahneye çıkan Karşıyaka Belediye Başkanı H. Mutlu Akpınar, Elfida’dan gözlerini kapamasını ve elindeki sihirli değnekle kendisine dokununca gözlerini tekrar açmasını rica etti. Büyük sürprizden haberi olmayan Elfida ise gözlerini kapadığı anda, Haluk Levent sahneye meşhur Elfida şarkısıyla giriş yaptı.

Şarkıyıduyar duymaz duygulanan ve ağlamaya başlayan Elfida’nın omzuna sihirli değnekle dokunan H. Mutlu Akpınar, Elfida’nın gözlerini açmasını istedi. Bu sırada küçük kız karşısında Haluk Levent’i gördü. Sahneye çıkan Haluk Levent ve Elfida sarıldı.

Artık hep görüşeceğiz!

Sahneye çıkan Levent; “Bir hayale ortak olmak, mutlu olmak ve mutlu etmek için buradayım. Artık Elfida ile görüşeceğiz” dedi.

Kim Milyoner Olmak İster Yarışmasında Bir İlk Yaşandı

yym

Shall We? olmadan yapamaz O!

İlgili Makaleler

10 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu