in

BayıldımBayıldım

Haluk Levent Down Sendromlu Hayranının Düğününe Katıldı

Haluk Levent, Down Sendromlu Hayranının düğününe katıldı. Dün ineği uçurumdan düşerek telef olan Saliha Özel nineye Tarım Bakanlığı ile beraber iki ineğin alındığı haberiyle gündem olan Haluk Levent bir takipçisinin ricasını yerine getirdi.

Haluk Levent, Down Sendromlu Hayranının Düğününe Katıldı

Son zamanlarda yaptığı iyiliklerle sürekli isminden bahsettiren ünlü şarkıcı sosyal medyadan kendisine yapılan paylaşımı görünce harekete geçti. Yapılan paylaşım şöyleydi; “Haluk bey, Down sendromlu olan Asiye kardeşimizin hayalini gerçekleştirmek için ona bir düğün düzenledik. O gün hayalini gerçekleştirmek için gelinlik giyecek, hayali bir düğün olsa bile sizin katılmanızı çok istiyoruz. Asiye sizi çok seviyor.”

haluk levent down sendromlu hayranı

ASİYE SİZİ ÇOK SEVİYOR

Gördüğü bu paylaşımdan sonra daveti geri çevirmeyen ünlü sanatçı Haluk Levent, otizmli Asiye’nin hayali düğününe katılacağını söyledi.

Cem Yılmaz’dan Down Sendromlu Çocuklar İçin Şık Hareket

DOWN SENDROMLU HAYRANIYLA DANS ETTİ

Haluk Levent, 2 yıl önce babasını kaybeden down sendromlu Asiye’nin hayali düğününe katılıp onunla dans ettiği ve daha sonra videoyu sosyal medya hesabından yayınladı.

Haluk Levent Bunu Hep Yapıyor

Yaptıkları ile milyonların gönlünde taht kuran ünlü şarkıcı aslında bu tür şeyleri hep yapıyor. “Betül’ün göz ameliyatı, bir çoçuğumuza işitme cihazı ve Uşak’ta Mustafa amcanızın ev yapımına destek verene kendi ellerimle kahvaltı hazırlayacağım” diyen Haluk Levent verdiği sözü tuttu ve bu isteklere yardım eden Candoğan Bey’in ailesine kahvaltı hazırladı.

5 Comments

Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

makaron nasıl yapılır

Makaron Nasıl Yapılır? En Lezzetli Makaron Tarifi

gazapizm uyuşturucu ile yakalandı

Gazapizm Uyuşturucu ile Yakalandı. Bu Hayatın Heyecanı Belli Oldu.