Gündem

Hakkınızı Helal Edin Dedi Ardından İntihar Etti

Yakınları ile görüntülü görüşen genç, yakınlarına hakkınızı helal edin dedi ve tabancayı kafasına dayayarak intihar etti. Görüntüler işyeri kamerasına anbean kaydedildi.

Hakkınızı Helal Edin Dedi Ardından İntihar Etti

Antalya’da yakınları ile canlı yayında görüşme yapan Özgür Ö. isimli genç, helallik istedi ardından da tabacayı başına dayayarak ateşledi. Yaşamına son veren gencin görüntüsü işyeri güvenlik kamerasına böyle yakalandı.

İntihar anı kameralarda…

Antalya’nın Manavgat ilçesinde bir arkadaşını ziyaret eden 26 yaşındaki Özgür Ö. isimli genç, yakınları ile bilgisayardan ve telefonuyla görüntülü konuşma gerçekleştirdi. Görüşme sırasında yakınlarından helallik isteyen 26 yaşındaki genç, elindeki silahı başına dayadı. Silahı ateşleyen genç yaşamına son verdi. 26 yaşındaki Özgür Ö.’nün bulunduğu işyeri güvenlik kamerası ise olayı anbean kaydetti.

Siz benim yanımda hiç olmadınız!

Kuzey Kıbrıs’ta otellerde ve gazinolarda çalışan genç, geçtiğimiz günlerde Manavgat’ta bulunan arkadaşının yanına geldi. İkinci el telefon satan arkadaşının dükkanında gece 02.00 sularında ailesi ile görüşme gerçekleştiren 26 yaşındaki Özgür Ö. annesine, bugüne kadar kendisine hiç destek vermediklerini, yanında hiç olmadıklarını” söyledi.

Özgür Ö. diğer yakınları ile de görüntülü görüşme yaptı ve helallik istedi. “Ben artık yokum, hakkınızı helal edin” diyen genç, görüşmeleri bittikten sonra başına tek el ateş etti ve yaşamına son verdi.

Esnaf polise haber verdi

Sabah saatlerinde dükkanın açılmamasından şüphelenen esnaf, dükkan camından içeri bakınca, Özgür Ö.’nün hareketsiz bir şekilde yattığını gördü ve polise, 112 acil servis ile dükkan sahibine haber verdi. Savcı incelemesinin ardından ceset Adli Tıp Kurumu’na yollandı.

Sevgili Kavgası. Kız Arkadaşına Mesaj Atan Kişiyi Pompalı Tüfekle Vurdu.

yym

Shall We? olmadan yapamaz O!

İlgili Makaleler

11 Yorum

  1. İntihar hersey birden üst üste gelince ve bir köseye sıkışınca cözüm olarak görünür oysaki çözümsüzlük’dür :(

  2. Ailenin çocukları yanında durmaması ve onların ruh hallerini anlamaması böylr olaylarla sonuçlanıuor.

  3. Ah be, Ah be. En güzel çağlarımız geçmişin prangaları, bugün telaşı ve gelecek kaygısı ile geçiyor. Tutunamayanların da başka çaresi kalmıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu