Gündem

Hakan Muhafız Sevişme Sahnesi Ses Getirecek

Hakan Muhafız sevişme sahnesi ses getirecek gibi gözüküyor. Ekranların yeni dizisi Hakan: Muhafız ekranlara bomba gibi bir giriş yaptı. Bomba gibi derken gerçekten bomba gibi oldu çünkü dizideki bir sevişme sahnesi olay oldu. Sahne ile ilgili Çağatay Ulusoy yaptığı açıklamada; Evet ses getirecek. Senaryoda olması gereken buydu.” dedi.

Hakan Muhafız Sevişme Sahnesi Ses Getirecek

Başrollerini Çağatay Ulusoy ve Ayça Ayşin Turan’ın paylaştığı ekranların yeni dizisi Hakan: Muhafız reytingleri toplamaya başlamıştı. Ancak yeni başlamasına rağmen dizinin bir sahnesi oldukça konuşuldu. Dizi de Çağatay ve Ayça Ayşin’in seviştikleri bir bölümde olayı sanki yaşıyorlarmış gibi davranmaları bazı kesim vatandaşların tepkisini çekti. Dizi ile ilgili konuşan Çağatay Ulusoy, “Evet ses getirecek, senaryoda olması gereken buydu” dedi.

Evet Ses Getirecek

Netflix’in ilk yerli dizisi Hakan: Muhafız ekranlara damgasını vurdu. Bir çok yerde reklamını gördüğümüz dizinin son bölümünde başrolleri paylaşan Çağatay Ulusoy ve Ayça Ayşin Turan’ın sevişme sahneleri izleyicileri oldukça etkilemiş olsa gerek ki, sosyal medyada oldukça konuşulur hale geldi.

Bölüm Başı 65 Bin Alıyor!

Yeni dizinin başrol oyunculuğunu yapan Çağatay Ulusoy’un bölüm başına 65 bin tl, Ayça Ayşin Turan’ın ise bölüm başına 40 bin tl aldığı dedikoduları yayıldı. İpek Göndel kitabını yayınladıktan sonra başrolde “Kerem Bursin’i görmek isterim” şeklinde bir açıklama yapmıştı ancak Çağatay’ın muhteşem oyunculuğundan sonra “Meğer bu rolü Çağatay için yazmışım” dedi.

 

Doğalgaza Taksit Dönemi Resmen Başladı. Ayrıntılar Bu Haberimizde.

Shall We

Dürüst, ahlâklı ve kibar olacağınıza inanıyoruz. Yüzümüzü kara çıkarmayın, bizi grup açtığımıza pişman etmeyin. Döveriz sizi, hepinizi döveriz ulen. Sevgiler, Atmin.

İlgili Makaleler

5 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu