Gündem

Hadise Transparan Kıyafeti ile Sosyal Medyayı Salladı

Hadise transparan kıyafeti ile sosyal medyayı salladı. Kimileri kıyafetini çok severken ve övgüler yağdırırken kimileri yerden yere vurdu. Takipçileri adeta fikir ayrılığı yaşadı ve ikiye bölündü.

Hadise Transparan Kıyafeti ile Sosyal Medyayı Salladı

Ünlü şarkıcı Hadise katıldığı programlarda giydiği cesur kıyafetler ile konuşulmaya devam ediyor. Özellikle jürisi olduğu O Ses Türkiye programında zaman zaman transparan cesur kıyafetler giyebiliyor. Elbette biz Shall we olarak kişisel özgürlüklere saygı duyuyoruz ve bu konuda tarafsız olduğumuzu özellikle belirtmek istiyoruz.

Sosyal Medyayı İkiye Böldü

Ekranların sevilen yüzü şarkıcı Hadise bir kaç sezondur jürisi olduğu O Ses Türkiye yarışmasında ses getirmeye devam ediyor. Özellikle giydiği kıyafetlerle isminden sıkça söz ettiren ünlü şarkıcı bu kez de giydiği transparan kıyafet ile gündeme oturdu.

Program Öncesi Fotoğraf Çekti ve Paylaştı

Jürisi olduğu O Ses Türkiye programında kuliste o gece giyeceği kıyafet ile fotoğrafını paylaşan Hadise yine güzelliği ile büyüledi. Tabi kıyafeti transparan olunca bazı takipçileri tarafından eleştirilmesi kaçınılmaz oldu.

Yaşlı Adam Genelev Çıkışı Hayatını Kaybetti. Detaylar Haberimizde.

Beğeni ve Eleştiri Yağmuruna Tutuldu

Transparan kıyafeti ile paylaştığı fotoğrafı ile yine gündeme gelen Hadise, kimi takipçileri tarafından çok beğenildi, kimi takipçileri tarafından fazla cüretkar bulundu. “Çoluk çocuk izliyor bu yarışmayı” diyen de oldu, “çok yakışmış” diyen de. Her ne kadar eleştirilse de beğeni yağmuruna tutulan fotoğraf ünlü şarkıcının güzelliğini bir kez daha kanıtladı.

hadise transparan kıyafeti

hadise seksi kıyafeti

 

Shall We

Dürüst, ahlâklı ve kibar olacağınıza inanıyoruz. Yüzümüzü kara çıkarmayın, bizi grup açtığımıza pişman etmeyin. Döveriz sizi, hepinizi döveriz ulen. Sevgiler, Atmin.

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. Ne giyerse giysin asla yakışmıyor, kendisini hiç sevmediğimi söylemiş miydim.. hımm evet soyledım :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu