Gündem

Hadise Orhan Ölmez Aşkı Gündeme Bomba Gibi Düştü!

Hadise Orhan Ölmez aşkı gündeme bomba gibi düştü! İkilinin sosyal medyada birbirlerini paylaşması aşk iddialarını kuvvetlendirdi!

Hadise Orhan Ölmez Aşkı Gündeme Bomba Gibi Düştü!

Hadise ve Orhan Ölmez arasında aşk dedikoduları yankılanırken, ikilinin sosyal medya paylaşımları gündemde bomba etkisi yarattı! Birbirinden cesur ve sükse yapan paylaşımlarıyla her daim konuşulan bir isim. Yaptığı son paylaşımda ise aşk dedikodularını adeta doğrular nitelikte.

Seni çok seveceğim

Sosyal medya hesaplarında binlerce takipçisi olan Hadise ve Orhan Ölmez, yaptıkları paylaşımla herkesi şok etti. Hadise, Orhan Ölmez’in “Seni Çok Seveceğim” şarkısını paylaşırken, Orhan Ölmez de Hadise’nin çektiği bir videoyu kendi storysine ekledi. Orhan Ölmez’in paylaşımına küçük bir kalp eklemesi de gözlerden kaçmadı.

Kalpli paylaşım

Final yapan ses yarışması O Ses Türkiye’den sonra inzivaya çekilen güzel şarkıcı Hadise, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla gündemde kalmaya devam ediyor. Bu sefer Hadise’yi gündeme getiren şey bir video paylaşımı oldu.

Orhan Ölmez’in “Seni Çok Seveceğim” şarkısını storysinde paylaşan Hadise’ye yanıt ise gecikmedi. Hadise’nin paylaşımının ardından Orhan Ölmez’de bir paylaşımda bulundu. Yaptığı paylaşımda Hadise’nin bir videosunu kullanan Ölmez, videonun kenarına çizdiği kalp ile aşk iddialarını doğrulamış gibi oldu…

2019’a damga vuran aşk!

Bu paylaşımlara ve aşk söylentilerine her iki ünlünün de hayranlarından yorum yağdı. Kimileri “Nihayet aradığı aşkı buldu” tarzında yorum yaparken kimi takipçiler ise bu aşkın 2019’a damga vuracağını yazdı.

Hadise İntihara Kalkışan Annesi İçin Hiçbir Masraftan Kaçınmıyor.

yym

Shall We? olmadan yapamaz O!

İlgili Makaleler

8 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu