içinde

Hadise İntihara Kalkışan Annesi İçin Hiçbir Masraftan Kaçınmıyor.

hadise intihara kalkışan annesi

Hadise intihara kalkışan annesi için hiçbir masraftan kaçınmıyor. Geçtiğimiz yıl annesi Gülnihal Açıkgöz’ün intihar etme girişiminden sonra kızı ünlü şarkıcı Hadise, annesinin psikolojik desteği için tam 64 bin tl harcadı.

Hadise İntihara Kalkışan Annesi İçin Hiçbir Masraftan Kaçmıyor.

Türkiye’nin en ünlü isimlerinden olan şarkıcı Hadise’nin annesi geçtiğimiz yıl ne yazık ki canına kıymaya çalışmıştı. Çok zor günler geçiren Hadise ve ailesi bu olaydan sonra birbirlerine destek oldular. Yaşanan bu üzücü olaydan sonra psikolojik destek almaya başlayan Hadise’nin annesi Gülnihal Açıkgöz’ün bu masraflarının 64 bin tl’ye ulaştığı iddiaları var. Ancak ünlü sanatçı ne kadar hayırlı bir evlat olduğunu gösteriyor ve hiçbir masraftan kaçınmadan annesine destek oluyor.

Belçika’da Destek Alıyor

Ünlü şarkıcı Hadise’nin annesinin yaşanan bu olaydan sonra psikolojik destek alması gerekti. Ünlü şarkıcı ise annesi için hiç bir masraftan kaçınmayarak onu Belçika’da bulunan bir klinikte destek almasını sağlıyor. Belçika’da küçük kızı Derya ile yaşayan Gülnihal hanımın sağlığının şu anda iyi olduğu haberlerini aldık.

İstanbul’da Yaşamak İstemedi

Yaşadığı zor günlerin ardından Hadise’nin annesi Gülnihal hanım İstanbul’da yaşamak istemediği için küçük kızı Derya ile Belçika’ya dönmüştü. Büyük kızı Hadise ise işlerinin yoğunluğundan onlara eşlik edememişti ama görünen o ki, annesinin yaşadığı bu dönemi atlatmasında oldukça büyük destek oluyor.

2019-2020 Sonbahar Kış Trendleri Belli Oldu. Tüm Ayrıntılar Bu Haberde!

Yorumlar

Cevap bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yükleniyor…

0

Yorumlar

0 yorum

oğlunu pompalı tüfekle öldüren adam

Oğlunu Pompalı Tüfekle Öldüren Adam Konuştu. “Müzikten Rahatsız Oldum”

sahibinden.com satılıyor mu?

Sahibinden.com Satılıyor mu? Gelmiş Geçmiş En Büyük Satış Olabilir.