Gündem

Hadise El Hareketi Yaptı, Takipçileri Şok Oldu

Sosyal medya hesabından öyle bir paylaşım yaptı ki… Hadise el hareketi yaptığı fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaştı, takipçileri şok oldu!

Hadise el hareketi yaptı, takipçileri şok oldu!

Seksi yıldız Hadise, sosyal medya hesabından yaptığı skandal paylaşımla takipçilerini ve hayranlarını şoke etti. Paylaştığı fotoğrafta el hareketi yapan Hadise’ye tepkiler gecikmedi.

Fotoğrafı beğenmeyen zoom yapsın

Hadise el hareketi yaptı

2019’un ilk günlerini Paris’te karşılayan ve orada tatiline devam eden ünlü şarkıcı Hadise, Twitter hesabından yaptığı paylaşımla gündeme bomba gibi düştü. Twitter hesabından bir fotoğraf paylaşan Hadise, fotoğrafın altına “Şapkam (kalp) ben. Beğenmeyenler fotoğrafa zoom yapsın onlara güzel bir hediyem var” yazdı.

Şaşıran takipçilerden yorumlar gecikmedi

Güzel şarkıcının el hareketi yaptığı paylaşımını gören takipçileri ve hayranlarından yorum yağdı. Bir takipçi şaşkınlığını dile getiren yorumunda “Bunlar nasıl hareketler” yazarken, bir diğer takipçisi ise “Yok artık, orta parmak göstermiş!” yazarak tepki gösterdi.

Yoruma kapadı

Paylaşımı yapan Hadise, takipçileri ve hayranlarından gelen tepkiler üzerine sosyal medyada paylaştığı skandal fotoğrafı yoruma kapadı.

Beyaz Hadise’ye Çıkma Teklifi Yaptı. Hadise Şoka Girdi.

yym

Shall We? olmadan yapamaz O!

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu