Gündem

Güzel Oyuncu Albümünden Kazandıklarının Hepsini Bağışladı

Güzel oyuncu Gökçe Bahadır, çıkardığı albümle gündeme gelmişti. Albüm çıkaran oyuncu Gökçe Bahadır, albümünden kazandıklarının hepsini bağışladı.

Güzel Oyuncu Albümünden Kazandıklarının Hepsini Bağışladı

Başarılı oyunculuk performansıyla ekranların sevilen ve aranan yüzü Gökçe Bahadır, çıkardığı albüm ile gündeme gelmişti. Bahadır’ın çıkardığı albümden kazandığı paranın hepsini bir derneğe bağışladığı ortaya çıktı.

En son oynadığı dizi Ufak Tefek Cinayetler ile kariyerinde zirve yapan güzel oyuncu, müzik dünyasında da başarısı ile adından söz ettirdi. Çıkardığı albümle bazı kesimlerden tepki alan oyuncu, albümün satışlarından elde edilen tüm gelirin bir derneğe bağışlandığını açıkladı.

100 Bin TL iddiası!

Yıllar önce televizyon dünyasına adımını atan ve başarı merdivenlerini ağır ağır çıkan oyuncu Gökçe Bahadır, Star TV’de yayınlanan son dizisi Ufak Tefek Cinayetler ile başarısını kanıtlamıştı. Dizinin final yapmasının ardından bir pop albümü çıkaran güzel oyuncu, burada da başarısını kanıtladı. Başarılı oyuncunun çıkardığı albümden sonra gelen sahne tekliflerinden 100 Bin TL talep ettiği iddia edilmişti.

“Bu işten para kazanmak amacım değil”

Nişantaşı’nda magazincilere yakalanan Bahadır, gelen sorular üzerine kısa bir açıklama yaptı. Eleştirilen sahne performansı, aldığı ücret konularında soru soran gazetecilere amacının bu işten para kazanmak olmadığını söyleyen Bahadır, şarkı söylemenin hayali olduğu fakat bunu yaparken de ticaret yapmayı istemediğini söyledi. Albümden kazandığı tüm geliri de bağış yaptığını ekledi.

Gökçe Bahadır Albümünden Kazandıklarının Hepsini Bağışladı
Gökçe Bahadır Albümünden Kazandıklarının Hepsini Bağışladı

Gökçe Bahadır’ın albümü 10 Bin sattı

En büyük hayallerinden birini gerçekleştirdiğini ifade eden Gökçe Bahadır, albüm satış rakamlarının 10 bin civarı olduğunu ve bu albümden kazandığı 50 Bin TL’lik geliri de “Sosyal Ben Vakfı”na bağışladığını belirtti. Vakıfta, 7-13 yaş arası çocukların sosyal becerilerini geliştirmeye yönelik işler yapılıyor.

Bomba İddia, Rihanna Hamile Mi?

yym

Shall We? olmadan yapamaz O!

İlgili Makaleler

8 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu