Gündem

Gürgen Öz Metin Hara Ve Kitabını Öyle Bir Ti’ye Aldı Ki!

Oyuncu Gürgen Öz Metin Hara ve kitabını eleştiren videosuyla gündemde. Videoda Metin Hara’yı eleştiren ve tiye alan Öz, gündemden düşmüyor!

Gürgen Öz Metin Hara Ve Kitabını Ti’ye Aldı!

Sosyal medya hesabından eleştirel videolar çekerek en çok izlenenler arasına giren ve takipçi sayısını hızla arttıran Gürgen Öz, Berkay’ı darp eden Arda Turan’dan sonra Metin Hara’yı da tiye aldı. Birçok takipçisi kendisine katılırken, bazıları da eleştirinin yersiz ve popüler olmak için yapıldığını iddia ettiler.

Geçtiğimiz günlerde Adriana Lima ile öpüşürken çektiği fotoğrafı sosyal medya hesabında paylaşan Metin Hara, Gürgen Öz’ün eleştirilerine sebep oldu. Öz, bir kitapçıda çektiği videoda “Kırmızı Saçlı Çocuk” olarak bahsettiği Hara hakkında; “The K.R.O. Gösteriş ve ilüzyondan uzak, sadelikle yaşamayı savunan kendi tabiriyle modern derviş Metin Hara, instagramda sevgilisiyle kalpli, aşk okları dolu, emojili (+13) video paylaşmış ve aşkını bir kez daha sadelikle ifade etmiş. Onun yolu tam yol, aşkın istilası. Maşallah her yerde karşımıza çıkıyor, kaçamıyoruz” yazarak bir video paylaştı.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

gurgenoz (@gurgenozofficial)’in paylaştığı bir gönderi ()


Metin Hara’dan cevap gecikmedi!

Adriana Lima ile uzun süredir ilişki yaşayan Metin Hara, Gürgen Öz’ün videolu bombardımanına instagram hesabından hikaye paylaşarak cevap verdi. Videodan birkaç saat sonra paylaşılan hikayede “Aklı kısa olan kişiye uzun cevap verilmez. Konfüçyus” notu düşüldü. Paylaşımın doğrudan Gürgen Öz için yapılıp yapılmadığı muamma olsa da, videolu eleştiriden sonra yayınlanmış olması akıllara Gürgen Öz’ü getirdi.

Adriana Lima’nın Stili

yym

Shall We? olmadan yapamaz O!

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu