Gündem

Günlük Kiralık Dairede Kadın Cesedi Bulundu

İstanbul ilinin Bahçelievler ilçesinde, günlük kiralık dairede kadın cesedi bulundu. Apartmanda oturan sakinlerin gelen koku üzerine polise şikayet etmesiyle kadın cesedi ortaya çıktı.

Günlük Kiralık Dairede Kadın Cesedi Bulundu

Bahçelievler’de günlük dairelerin kiralandığı bir apartmanın 3’üncü katından bir süredir kötü kokular gelmeye başlayınca bina sakinleri ve bina görevlisi polis ekiplerine şikayette bulundu. Polise haber veren apartman sakinleri, 3. katta bulunan kadın cesedi haberi karşısında şok oldu.

Vücut şekli bozulmuş, bazı uzuvları kesilmiş…

Emniyet ekiplerinin gerçekleştirdiği incelemelerde, çekyatın altında vücut şekli bozulmuş 24 -25 yaş aralığında yabancı uyruklu olduğu düşünülen bir kadının cesedi bulundu. Çekyat altında bulunan kadının yüzünün tanınmayacak şekilde darp edildiği belirtildi. Yabancı uyruklu olduğu düşünülen talihsiz kadının parmak, kulak gibi uzuvlarının da kesildiği kayıtlara geçildi.

Olay yeri inceleme ekiplerinin yaptığı incelemelerinin ardından, kadının başka yerde öldürüldüğü, kadının cesedinin bavul içinde daireye sonradan getirildiği anlaşıldı. Olay ardından günlük kiralanan daire mühürlendi. Günlük kiralık dairenin daha önce de 5 kez mühürlendiği ortaya çıkınca ev sahibi hakkında yakalama kararı çıktı. Üzerinden herhangi bir kimlik çıkmayan ceset Adli Tıp Kurumu’na kimliği belirlenmek ve otopsi yapılmak için götürüldü.

Araştırma ve soruşturmalar devam ediyor.

Apartmanda bulunan güvenlik kameralarını inceleyen ekipler, büyük bir valizle daireye gelen kimliği belirsiz şahsın daha sonra aynı valizle apartmanda dışarı çıktığını saptadı. Çevre kameralar da incelenirken, olayla ilgili araştırma, soruşturma ve çalışmalar devam ediyor.

10 Yaşındaki Kızının Karşısında Öldürülen Anne

yym

Shall We? olmadan yapamaz O!

İlgili Makaleler

11 Yorum

  1. Ben bu kiralık evlere hiç güvenemiyorum Ya residencelar gözetim altında ama diğerleri çokta kontrol edilmiyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu