Gündem

Gülben Ergen Burak Törer Ayrılığı ve Burak Törer’den Manidar Paylaşım

Gülben Ergen Burak Törer ayrılığı ve sonrasında Burak Törer’den manidar bir paylaşım yapılması, konuyu tekrar gündeme getirdi.

Gülben Ergen Burak Törer Ayrılığı ve Burak Törer’den Manidar Paylaşım

8 aylık ilişkileri biten Gülben Ergen ve Burak Törer aşkı bambaşka bir noktaya taşındı. Burak Törer sosyal medyasında duygusal mesajlar yayınladı.

İlişkileri Gündemdeydi!

İlişkileri gündeme bomba gibi düşen ünlü ikilinin aşkı bitti ancak Burak Törer’in attığı mesajlar acaba pişmanlığını mı gösteriyor şeklinde yorumlandı. Ünlü çiftin ilişkisinin bittiğini Burak Törer’in yayınladığı ayrılık mesajıyla öğrenmiştik. Ayrılık sonrası konuşan Gülben Ergen bunlara karşılık olarak “Teşekkür ederim” dedi.

Ayrılık Acısı mı Çekiyor?

Burak Törer sosyal medya hesaplarından ardı ardına manidar paylaşımlar yapınca, akıllara “acaba ayrılık acısı mı çekiyor” sorusu geldi.

Törer’in yaptığı son paylaşımlar;

gulben ergen burak törer ayrılığı gülben ergen

 

İlginç Bir Detay Var!

Birlikte olduğu dönemlerde hayranlarının dikkatini çeken bir durum söz konusu. O dönemlerde Burak Törer’in sık sık Gülben Ergen’le birlikteliğini gösteren görseller paylaşmasına karşın, Gülben Ergen’in herhangi bir paylaşımda bulunmamasının aslında ayrılık fikrinin Gülben Ergen’de olduğu sorusunu akıllara getirmekte.

gülben ergen ayrılığıgülben ergen burak törer

Hala Fotoğrafları Silmedi!

Yaşanan bu sürece rağmen Burak Törer’in geçtiğimiz dönemde paylaştığı Gülben Ergen’le birlikte çekildikleri fotoğrafları hala instagramından silmemesi dikkat çekti.

Meslek Lisesi İmam Haip Oldu, Sadece 7 Kişi Kayıt Yaptırdı! Detaylar İçin Tıkla!

Shall We

Dürüst, ahlâklı ve kibar olacağınıza inanıyoruz. Yüzümüzü kara çıkarmayın, bizi grup açtığımıza pişman etmeyin. Döveriz sizi, hepinizi döveriz ulen. Sevgiler, Atmin.

İlgili Makaleler

7 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu