Gündem

Guido Senia Yatak Pozları İle Gündemde!

Guido Senia yatak pozları ile gündemde! Şeyma Subaşı’ nın bir süredir beraber olduğu Fransız Dj Guido Senia sosyal medya hesaplarından eski sevgilisiyle olan fotoğraflarını silmedi olanlar oldu…

Guido Senia Yatak Pozları İle Gündemde!

Şeyma Subaşı ile aşk yaşayan Guido Senia, eski sevgilisi ile sosyal medyada olan fotoğraflarını ve yatak pozlarını silmedi!

Guido Senia

Şeyma Subaşı’ yla büyük bir aşk yaşayan Fransız sevgilisi Guido Senia, sosyal medya hesabı Instagramdan eski sevgilisi ile olan bir çok sarmaş dolaş fotoğrafını ve yatak pozlarını silmedi. Şeyma Subaşı’ nın bu fotoğraflar için nasıl tepki vereceği ise bir çok kişi tarafından merak konusu oldu.

ŞEYMA SUBAŞI İÇİN İSTANBUL’ A GELMİŞTİ

Geçtiğimiz günlerde İstanbul’ a Şeyma Subaşı’ nı görmek için ziyarete gelen Senia daha sonra Şeyma Subaşı ile fotoğraflarını Instagram hesabından paylaşmıştı. İstanbul’ u karış karış gezen çift keyifli görünüyordu.

YAŞADIKLARI AŞKI NASIL ETKİLEYECEK?

Şeyma Subaşı, Acun Ilıcalı ile geçtiğimiz yılın son aylarında  tek celsede anlaşmalı boşanmıştı. Uzun yıllardır beraber olduğu Acun Ilıcalı’ dan ayrıldıktan kısa bir müddet sonra  Fransız DJ Guido Senia ile aşk yaşamaya başladı.

Guido Senia' nın eski sevgilisi

HAYRANLARININ DİKKATİNİ ÇEKTİ!

Guido Senia’nın Şeyma Subaşı ile beraber  olmasına rağmen sosyal medya hesabı olan Instagramdan  eski sevgilisi ile sarmaş dolaş yatak fotoğraflarını silmemesi ise herkesin dikkatini çekti.

Dj Guido Senia

ŞEYMA SUBAŞI’ NIN TEPKİSİ MERAK EDİLİYOR…

Birlikteliklerini ilk günler gizli yaşayan Şeyma Subaşı ve Guido Senia, daha sonra ünlü Dj Senia’ nın İstanbul ziyaretiyle bu gizlilikten vazgeçmişlerdi. Ünlü Fransız Dj İstanbul ziyaretinin ardından  sosyal medya hesabı olan Instagramda Şeyma Subaşı ile fotoğraf paylaştı. Aşklarını son hızla yaşamaya devam eden çiftin arasına, Guido’ nun eski sevgilisiyle olan fotoğraflarını sosyal medya hesabı Instagramdan silmeyişi gölge düşüreceğe benziyor. Senia Guido’nun eski sevgilisiyle olan fotoğrafları takipçilerinin dikkatinden kaçmadı ve ünlü Fransız Dj Guido’yu yakın markaja aldılar.

TAKİPÇİLERDEN UYARI!

Senia Guido’ nun fotoğraflarını Instagramda gören Şeyma Subaşı’ nın Türk takipçileri, Senia Guido’ nun fotoğraflarını yorum yağmuruna tuttu. Şeyma Subaşı’ nı da fotoğrafların altına yorum olarak etiketleyen kullanıcılar Şeyma Subaşı’ na  “Sildirsene bunları” dedi.

Diğer yandan Şeyma Subaşı’da kızı Melisa ve Acun Ilıcalı ile olan  bazı fotoğraflarını hala Instagram hesabından silmedi.

Guido Senia ve sevgilisi

Zeynep Yılmaz’dan Melisa Açıklaması Geldi. Dedikodulara Nokta Koydu.

İlgili Makaleler

9 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu