Gündem

Güç Gösterisi Yaptı Hayatını Kaybetti

Kayseri’de yaşayan bir adam güç gösterisi yaptı, arkadaşlarına gücünü ispatlamak için karnını yumruklattı ve iç kanamadan dolayı hayatını kaybetti…

Güç Gösterisi Yaptı Hayatını Kaybetti! Arkadaşlarına Gücünü Göstermek İçin Kendisini Yumruklattı, İç Kanamadan Öldü…

Kayseri’de, arkadaşlarına kendisine bir şey olmayacağını ispatlamaya çalışırken öldü. Güç gösterisi yapmak için 3 arkadaşının karnına yumruk atmasını istedi, Bunun üzerine arkadaşları Irak uyruklu Muhammed Kabak’ın karnına yumruk atmaya başladılar. Bir süre sonra yediği darbelerden dolayı iç kanama geçirerek, hayatını kaybetti. Olaydan sonra gözaltına alınan 3 arkadaş, serbest denetimlik şartı ile salıverildiler.

Arkadaşlarıyla toplanan Irak uyruklu Muhammed Kabak,arkadaşlarına çok güçlü olduğunu söyleyerek kendisine yumruk atmalarını istedi. 3 arkadaşına sırayla kendisini yumruk attıran 26 yaşındaki Muhammed Kabak birden bire bayılıp, yere yığıldı. Olayın ardından hemen hastahaneye  kaldırılan Muhammed Kabak’ın iç kanama geçirdiği ve hayatını kaybettiği belirlendi.

Bu güç gösterisi, geçen hafta Kayseri’nin Kocasinan ilçesinde Mimar Sinan Parkı’nda gerçekleşti. Bir fabrikada işçi olarak çalışan Irak vatandaşı Muhammed Kabak yaşanan olay sonrası hayatını kaybetti. Arkadaşlarının iddiasına göre; Muhammed Kabak’la şakalaştıklarını ve Kabak’ın ben çok güçlüyüm bana yumruk atın demesiyle başladığını, Muhammed Kabak’a yumruk atmak istemediklerini ama çok ısrar ettiği için sırayla yumruk attıklarını söylediler.

“Bana bir şey olmaz” dedi yere yığıldı!

Mehmet Kabak arkadaşlarına yaptığı güç gösterisi yüzünden canından oldu. Arkadaşlarının teklifini reddettiği Muhammed Kabak, “Bana bir şey olmaz” diyerek, arkadaşlarına ısrar etti. Yapılan ısrar üzerine 3 arkadaş sırayla Muhammed Kabak’ın karnına yumruk atmaya başladı. Yediği iki yumrukta ayakta olan Muhammed Kabak, üçüncü yumruğu yemesiyle bayılıp yere düştü. Olayın ardından 3 arkadaş sağlık ekiplerine haber verdi.

Serbest bırakıldılar…

Yaşanan olayın ardından, arkadaşları sağlık ekiplerine haber verdi. Mimar Sinan  parkına gelen sağlık ekipleri tarafından Kayseri Şehir Hastahanesine kaldırılan Muhammed Kabak’ın dalağının patladığı ve iç kanama geçirdiği belirlendi.Yapılan tüm müdahalelere rağmen Muhammed Kabak hayatını kaybetti. Cenazesi Şehir Mezarlığı’nda toprağa verildi. Muhammed  Kabak’ın karnını  yumruklayan arkadaşları ise çıkarıldıkları mahkemede adli denetim kararı ile serbest bırakıldı.

Karısı, Aldatan Kocayı Otel Odasında Bastı

İlgili Makaleler

10 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu