Gündem

Grup Seks Yaparken Yakalandılar. Kara Haberi Öğrendiler.

Grup seks yaparken yakalandılar. Kara haberi öğrendiler. Haberi duyan erkeklerin hayatı karardı. Geçtiğimiz hafta fuhuş operasyonunda yakalanan 14 erkek ve 3 kadının aynı odada basılması sonucu Ukrayna, Moldova ve Özbekistan uyruklu 3 kadından birisinin HIV (aids) virüsü taşıdığı tespit edildi.

Grup Seks Yaparken Yakalandılar. Kara Haberi Öğrendiler.

Geçtiğimiz günlerde yapılan bir fuhuş operasyonunda aynı odada çırılçıplak yakalanan 3 kadın 14 erkek yakalanarak göz altına alınmışlardı. Yabancı uyruklu olması sebebiyle göz altına alınan ve sağlık muayeneleri yapılan 3 kadından birinde HIV (aids) virüsüne rastlanıldı.

Kadınlar Sınır Dışı Edildi

Bolu’nun Göynük ilçesinde yaşanan olay herkesi şaşırtmıştı. Bir köy evine geçtiğimiz Salı günü düzenlenen baskında 3 kadın 14 Erkek aynı evde seks yaparlarken yakalanmıştı. Ukrayna, Moldova, Özbekistan uyruklu kadınlar sınır dışı edildiler ama olaylar bununla bitmedi. Sınır dışı edilen 3 kadından birisinde HIV virüsü olduğu ortaya çıktı. Jandarma kötü haberi serbest bırakılan erkeklere verecek. Bu kirli ortama sebep olan 1 kişi de tutuklanarak savcılığa gönderildi.

Özbek Uyruklu Kadında HIV Virüsüne Rastlandı

Bolu Göynük İlçe Jandarma Komutanlığı’nın aldığı istihbaratı değerlendiren Jandarma ekipleri bir eve baskın düzenledi. Baskın sonucu 14 Erkek ve 3 Yabancı uyruklu kadın tutuklandı. Tutuklanan kadınlardan Özbek uyruklu olanında HIV virüsüne rastlandı. Ortamı düzenleyen ve olaya aracılık edildiği iddia edilen 1 kişi çıkarıldığı mahkeme tarafından suçlu bulundu ve tutuklandı.

 

Libidoyu Arttıran Yiyecekler

Shall We

Dürüst, ahlâklı ve kibar olacağınıza inanıyoruz. Yüzümüzü kara çıkarmayın, bizi grup açtığımıza pişman etmeyin. Döveriz sizi, hepinizi döveriz ulen. Sevgiler, Atmin.

İlgili Makaleler

4 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu