Gündem

Grelka Festivali Başladı. Rus Kadınlar Sınırları Zorluyor.

Grelka Festivali başladı. Rus kadınları sınırları zorluyor. Rusya’nın Kermerovo kentinde düzenlenen Grelka festivalinde Rus kadınlarının yarı çıplak kayak yapması festivalde renkli görüntülerin ortaya çıkmasına sebep oldu.

Grelka Festivali Başladı. Rus Kadınlar Sınırları Zorluyor. Festivalde Yarı Çıplak Kayak Yaptılar.

Rusya’da her yıl düzenlenen Grelka festivalinde kışın bitişini kutlamak için bir araya gelen rusların renkli görüntüleriyle gerçekleşiyor. Rus kadınlar hep birlikte bikinilerle ve mayolarla kayak yapıyor. Grelka kenti bu sayede oldukça fazla turist çekiyor.

grelka festivali rusya

1500’den Fazla Kişi Toplanıyor

Rusya’da kışın bitişini kutlamak için yapılan bu festivale 1500’den fazla kayakçı ve snowboardcunun bir araya gelerek aynı anda kayak yapması oldukça ilgi çekiyor.

grelka festivali başladı

Katılımcılar Karların Üzerinde Güneşleniyor

Festivalin en güzel görüntülerinden birisi de, kayak yapan bikinili kadınların yanı sıra, kar üstünde güneşlenmeleri. Bi nevi ülkemizdeki gibi baharın gelişi kutlanıyor. Her yıl festivale 10 binden fazla kişi festivale katılıyor.

grelka festivali

 

Game Of Thrones Başlıyor! Tüm Detaylar Bu Haberimizde!

Shall We

Dürüst, ahlâklı ve kibar olacağınıza inanıyoruz. Yüzümüzü kara çıkarmayın, bizi grup açtığımıza pişman etmeyin. Döveriz sizi, hepinizi döveriz ulen. Sevgiler, Atmin.

İlgili Makaleler

12 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu