in

BayıldımBayıldım

Görsel Severlere Greak: Memories of Azur

Greak: Memories of Azur

Bromio şirketi tarafından hazırlanan Greak: Memories of Azur oyunu sonunda duyuruldu. Oyun severlerin oldukça ilgisini çekecek olan Memories of Azur, gerek görselliği ile gerek ise akıcı hikayesi ile başarılı olacağına inanıyoruz.

Greak: Memories of Azur İlk Videosu Yayınlandı!

Son yıllarda teknolojinin nimetlerinden en çok oyun severler faydalanıyor desek yalan söylemiş olmayız. Bunun en güzel kanıtı ise hem görsel hem de performans açısından çok başarılı oyunların yayınlanmış olması. Bu eşsiz görsel şölene ise bir yenisi daha ekleniryor. Greak: Azur Anıları

Tamamen el emeği animasyonlara sahip olan oyun, bir platform oyunu ve oyunculara 3 farklı karakteri yönlendirme şansı veriyor. Greak, Adara ve Raydel’i kontrol ederek oyundaki gizemleri ve öğeleri çözmeye çalışıyorsunuz. Bu şekil ile Azur dünyasında yolunuza devam ediyorsunuz. Her oyunda olduğu gibi bu oyunda da her karakterin kendine has özellikleri mevcut. Bu özellikleri hem bulmacaları çözerken hem de dövüşürken kullanmanız gerekli.

Oyunun ilk videosunda gördüğümüz üzere oyunun dövüş dinamikleri de oldukça dikkat çekiyor. Oyunun şu an için çıkış tarihi ve oynanabilir platformu bilinmese de şimdiden bizi heyecanlandırdığını söyleyebiliriz. Unity Engine şirketi ile tasarlanan oyunun ilk teaser videosuna aşağıdan göz atabilirsiniz.

 

Bromio Şirketinin Diğer Oyunları

6 kişiden oluşan bir Meksika şirketi olan Bromio, daha önce Patobox adlı bir oyun daha yayınlamış. Oyun Steam platformlarında oyun severlerin huzuruna sunulmuş. Patobox’ın yanı sıra Copy Cat Dance, McCarthy’s, Take Your Time ve Shibo Force adlı mobil oyunları da oyun severlere armağan etmiştir.

FIFA 20 – Oynanış Videosu Yayınlandı

11 Comments

Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

sigarayı bıraktıktan sonra

Sigarayı Bırakmak Ya Da Bırakmamak!

kanserden korunmanın 8 altın kuralı

Kanserden Korunmak İçin Neler Yapabiliriz?