Hayata Dair

Gördüğünüz Hayvan Kişilik Testi

Görselde ilk gördüğün hayvan hangisi? Görseli incelemeden, uzun uzun bakmadan ilk gördüğümüz hayvanın kişiliğimiz hakkında ipucu verdiğini biliyor muydun? O zaman buyrun bakalım gördüğünüz hayvan kişilik testi okumasına.

Gördüğünüz Hayvan Kişilik Testi

Kaplan

Kaplan, enerjiyi ve gücü temsil eder. Bu tarz kişiliğe sahip olan insanlar kolayca sinirlenir ve çevredeki başka bir alfaya asi davranabilir. Kaplan bazen disiplinsiz olabilir. Büyük hedefleri ve hırslı olması nedeniyle bu hayvan özellikle akıllıca tavsiyelere uyuduğunda ve başkalarının fikirlerini görmezden gelmediğinde hayatta çok başarılı olabilir. Lakin pek çok alfa türünde olduğu üzere, bu tür de her zaman güvenilir olmayabilir. Kaplanlar gözünü karartıp risk alabilir, bu da felakete yol açabilir. Güçlü bir iradeye sahip olmayan birçok insan, kaplanın çekim gücüne kapılır ve saygı duyarak izinden gider. Kaplanların harekete geçmeden önce düşünmeyi öğrenmeleri ve zaman zaman hata yapabileceklerini anlamaları yararlarına olur.

Kartal

Kartal karakterler, hırslıdır ve kendilerine ulaşmaya çalışabilecekleri hedefleri seçerler ve bu hedeflerine ulaşabilmek için ellerinden ne gelirse yaparlar. Asil karakterlerdir ve kendi yardımlarına ihtiyaç duyan insanlara destek verirler. Haksızlığa karşıdırlar ve rencide edilmeye ve zorbalığa maruz kalan insanları her daim savunmaktadırlar. Onların aldıkları kararları güvenebilirsiniz. Bu türün temsilcileri alay edilmekten ve yıpratılmaktan ve korkmazlar. Kendilerine güvenirler ve yeteneklerini ne abartırlar ne de küçümserler. Kartalların aile kavramına karşı çok ciddi bir yaklaşımları vardır. Aşk evliliği yapmazlar, bu tür fikirlerini açıkça ifade etmeyi tercih ederler ancak arkalarından çevrilen işleri ve entrikaları fark edemezler. Toplum içinde soylu bir tavır benimserler ve bu da başkaların onları kıskanmasına neden olur.

Köpek

Gördüğünüz hayvan kişilik testi listemizde sıra köpekte. Köpekler akıllılığı ve sadakati yansıtır. Bu kişiler içten ve fedakardır. Bu tip bir kişiliğe sahip olanlar adalete çok önem verir ve kişisel ve iş hayatlarını etkiler. Haksızlık olduğunu hissettikleri takdirde sonuna kadar savaşırlar. O yüzden bazen diğer insanlarla uzun uzun tartışıp kavga bile edebilirler. Bu insanlar çok akıllıdır ve her zaman ortaya çıkmak, başkalarını etkilemek amacıyla akıllıca bir şey söylemek için doğru anı bilirler. Onlarla dost olmak düşman olmaktan kesinlikle daha iyidir. Köpekler ihanete uğramaya ya da ihanet etmeye dayanamazlar ve sonuna kadar sadık kalırlar. Sadece kişisel hayatları için değil aynı zamanda fikirleri ve iş hayatları için de geçerlidir.

Fil

Onur, üstün zihinsel yetenekler, güç, bilgelik ve prestij bu türün başlıca özellikleridir. Filler otoriteleri, inatçılıkları ve hedefleriyle insanları kendilerine çekerler. Kariyerlerine ve sosyal statülerine son derece önem verirler. Kaplanlarla karşılaştırıldıklarında aşırı hırslı olarak değil, attıkları her adımı düşünerek başarıya ulaşırlar. Bu insanlar için aile çok önemlidir. Fillerin kötümserliklerini iyimserliğe çevirecek ve kendilerine güvenmelerini sağlayacak sevgi dolu bir insana ihtiyaçları vardır. Normalde çevrelerinde bir sürü akraba ve arkadaşları olur.

Sincap

Bu hayvan hareketliliği, etkililiği, enerjiyi ve sorumluluklara bağlılığı temsil eder. Sincaplar çok zekidir. İleri görüşlüdür ve hep aktiftirler. Her zaman daha öteye gitmeye çalışırlar. Durdurulamaz enerjileri ve neşeleriyle kendilerine güvende olmalarından ve güçlerinden destek alırlar. Bu kişilik özellikleri sincapların popüler olmalarını sağlar. Bu özelliklere sahip olanlar, diğerleriyle sürekli iletişim halindedirler. Ve insanlar onların olumlu tutumlarından faydalanmak için onların yakınlarında bulunurlar. Enerjileri ne kadar zor olursa olsun, her türlü güçlükle baş etmelerine yardımcı olur. Sincaplar kendileri için kazançlı olacak durumları gözlemleyebilir ve analiz edebilir. Geleceğe doğru hızla ilerlerler. Ancak ailelerini ve nerden geldiklerini asla unutmazlar.

Kurbağa

Kurbağalar her zaman rahat ve sakindirler. Gördüğünüz hayvan kişilik testi listemizde bu tür kişiliğe sahip olan insanlar aceleci değildir ve seçenekler arasından en iyisini gözlemlemek, analiz etmek ve en iyi kararı almak için zamanlarını kullanırlar. Kurbağalar sizi dinleyen ve tavsiye veren arkadaş olabilirler. Bu insanlar iş yerinde ve kişisel yaşamlarında, onlara yardımcı olan akla sahiptir. Ancak bazen çok bekleyip şansı kaçırabilirler. Ancak bir kez karar verdikten sonra çok hızlı hareket eder ve daha fazla tereddüt etmezler. Kurbağaların sezgileri harikadır. Tehlikelerden kolayca kaçıp güvende olurlar. İşkoliktirler ve konsantrasyon yüzdelerinin yüksek olması, hedeflerine ulaşmaları için onlara yardım eder.

Balık

Bu kişiler sezginin vücut bulmuş halleridir. Yollarına çıkan işaretleri izlerler ve ustalıkla engellerden kaçarlar. Oldukça ısrarcıdırlar ancak genelde tedbirli değildirler. Savaşlarını yavaş yavaş kazanırlar. Ayrıca kendilerinin ve başkalarının sırlarını tutmayı bilirler ve gizliliğe önem verme eğilimindedirler. Balıkların ruh halleri çok kolay değişebilir. Ancak yüzlerinden anlaşılmadığı için, bu pek fark edilmeyebilir. Bu karakterler kimi zaman ziyadesiyle gizemli görünmektedir, herhangi bir şeyi saklamaya ihtiyaç duymazlar. Sevmedikleri şey, enerjilerini boşa harcamaktır. Hareket geçmek için doğru anı yakalamak önemlidir ve bu an gelene kadar kaynaklarını korurlar.

Sen hangisisin? Yorum kısmında paylaşmayı unutma 

Vücuttaki Benler Ne Anlama Gelir? yazımızı okumak için tıklayın

İlgili Makaleler

7 Yorum

  1. Ben fil gördüm hemen. Ve gerçekten kendime çok yakın hissettiğim hayvan olur kendileri ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu