Gündem

Geleceğin Şefi Olmaya Ne Dersin? Young Chefs Seni Bekliyor!

Profesyonel aşçılık okulu MSA’nın 14-17 yaşındaki gençler için harika bir haberi var! Young Chefs programı ile belki de geleceğin MasterChef’i sen olacaksın!

Geleceğin Şefi Olmaya Ne Dersin? Young Chefs Seni Bekliyor!

MSA’nın 14-17 yaş arası gençler için düzenlediği bu programda aşçılık ve pastacılık olmak üzere 2 farklı eğitimden oluşuyor. Gençlere yönelik düzenlenen bu eğitim programında muhteşem anılar biriktirecek, mutfaktaki özgüveninizi kat be kat artıracaksınız. Eğer siz de mutfakla aranızda bir bağ hissediyor, yemek yapmaktan aşırı keyif alıyorsanız bu programı denemenizi tavsiye ederiz. Belki de geleceğin MasterChef’i sensindir!

Yerim Senin Cesaretini

“Yerim Senin Cesaretini” mottosuyla yola çıkan programda aşçılık ve pastacılık olmak üzere 2 farklı eğitim bulunuyor. 2 eğitim programı ile ilgili gelin biraz detaylara bakalım…

Aşçılık eğitimi

14-17 yaş aralığındaki tüm gençlerin katılabileceği bu program 1 ay sürüyor. Temmuz-Ağustos 2019 tarihleri arasında gerçekleşecek olan eğitim programının ücreti 5.100 TL olarak belirlenmiş.

60 saatlik uygulamalı eğitim alacak olan gençler, dünya mutfaklarından onlarca lezzetin yapımını öğrenecekler. Katılımcı gençler bu eğitim sonunda Young Chefs katılım sertifikası almaya hak kazanacaklar.

Kağıtta Pişen Lezzetler

Pastacılık eğitimi

Pastacılık eğitimi 1 aylık bir sürede veriliyor. 14-17 yaş aralığındaki pastacılık merakı olan her gencin katılabileceği program Temmuz-Ağustos 2019 tarihleri arasında gerçekleşecek. Eğitimin ücreti 5.100 TL olarak belirlenmiş.

Sömestr tatilinde zamanını pastacılığa ayırmak isteyen gençlere kapısını açan MSA’nın eğitim programı 60 saat sürecek ve bu eğitimde gençler temel pastacılık malzemelerinden kurabiye ve kek yapımına birçok şeyi öğrenecekler… Katılımcı gençler bu eğitim sonunda Young Chefs katılım sertifikası almaya hak kazanacaklar.

Makaron Nasıl Yapılır? En Lezzetli Makaron Tarifi

Bitti mi? Bitmedi!

Bu programda gençler aşçılık ve pastacılık eğitimlerinin yanı sıra yaratıcılıklarını gösterebilecekleri yarışmalar, gastro geziler ve daha birçok şey bu programda yer alıyor!

Programa katılamıyorsan #YoungChefs yaptığın yemeği hashtagiyle paylaş, cesaretini cümle alem görsün!

yym

Shall We? olmadan yapamaz O!

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu