Gündem

Gazapizm Uyuşturucu ile Yakalandı. Bu Hayatın Heyecanı Belli Oldu.

Gazapizm uyuşturucu ile yakalandı. Son günlerin en çok izlenen reyting rekorları kıran televizyon dizisi Çukur’un dizi müziği olan ‘Heyecanı Yok’ ve ‘Kalbim Çukurda’ adlı rap şarkılarını söyleyen, Gazapizm olarak bilinen Anıl Murat Acar, bir miktar kokainle yakalandı.

Gazapizm Uyuşturucu ile Yakalandı.

Son günlerin popüler televizyon dizisi olan, Çukur isimli fenomen dizide çalan ‘Heyecanı Yok’,’Kalbim Çukurda’ adlı şarkıları seslendiren ve “GAZAPİZM olarak bilinen İzmirli ünlü rap şarkıcı Anıl Murat Acar, kokain maddesi ile yakalandı.

Kokain Maddesi Ele Geçirildi

İddiaya göre, Çeşme Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliği ve Çeşme Kaçakçılık ve Organize İşlerle Mücadele Grup Amirliği ekipleri, şüpheli ve kendinden geçmiş hal ve hareketlerde bulunan ünlü rap sanatçısını durdurdu. Anıl Murat Acar’ın üzerinde yapılan arama sonucunda 0,73 gram kokain maddesi bulundu. Üzerinde kokain maddesi çıkan Anıl Murat Acar bunun üzerine polis merkezine götürüldü. İşlemlerin tamamlanıp, ifadesi alınan ünlü rapçi daha sonra serbest bırakıldı.

En İyi Şarkı Ödülünü Almıştı

Gazapizm uyuşturucu ile yakalandı haberinden sonra, şarkıcının en son aldığı ödül insanlar arasında konuşulmaya başladı. Son zamanlar en çok izlenen dizilerden birisi olan Çukur dizisinde çalan ‘Heyecanı Yok’ adlı şarkıyla Türkiye’ye ismini duyuran Anıl Murat Acar yani bilinen adıyla Gazapizm sadece içici olduğu gerekçesiyle Kaçakçılık ve Organize İşlerle Mücadele ekipleri tarafından ifadesi alındıktan sonra serbest bırakıldı.

Çukur Dizisiyle Büyük Çıkış Yaptı

Son günlerin fenomen dizisi Çukur’un dizi müziği olan “Heyecanı Yok” adlı rap şarkı sayesinde 45. Pantene Altın Kelebek En İyi Şarkı ödülünü kazandı. Ayrıca bu şarkı yaklaşık 170 milyon kez izlenerek çok büyük bir başarıya imza atmıştı.

Kocasını Otel Odasında Bastı ve Bu Anları Kameraya Kaydetti. Videolu Haber!

Shall We

Dürüst, ahlâklı ve kibar olacağınıza inanıyoruz. Yüzümüzü kara çıkarmayın, bizi grup açtığımıza pişman etmeyin. Döveriz sizi, hepinizi döveriz ulen. Sevgiler, Atmin.

İlgili Makaleler

11 Yorum

  1. Vergi sistemimizde yeri olsa yine bu şekilde haber yapılır mıydı insan metak ediyor…

  2. Yazık. Sözüm ona emperyalist sisteme protesto yaklaşım sergiliyorlar ama emperyalizmin en tehlikeli en iğrenç maddesini kullanıyorlar. Ne perhiz ne lahana turşusu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu