in

GameX 2018 Başlıyor! Uluslararası Dijital Oyun ve Eğlence Fuarı’na Son 3 Gün!

Uluslararası Dijital Oyun ve Eğlence Fuarı GameX 2018 için son 3 gün. Türkiye’nin en büyük dijital oyun fuarı için geri sayım devam ediyor. GameX 2018 6-9 Eylül arası Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek.

Her sene birbirinden renkli ve eğlenceli anlara ev sahipliği yapan GameX, 3 gün sonra yeniden İstanbul’da oyun severler ile buluşmaya hazırlanıyor. Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde dördüncüsü gerçekleşecek olan GameX 2018, dört gün sürecek. GameX 2018 bu sene de oyun severlerin büyük ilgisiyle karşılaşacak gibi duruyor.

GameX 2018 Başlıyor

4 Bölgenin En Büyük Fuarı

Doğu Avrupa, Afrika, Ortadoğu ve Türkiye’nin en geniş ve en kapsamlı dijital oyun fuarı olma özelliğini elinde tutuyor. Bu sene dördüncüsü düzenlenecek olan fuar her sene binlerce oyun severe ev sahipliği yapıyor. 100 milyar dolar bütçeyi ve milyonlarca oyun severi arkasına alan ve dünyanın en önemli sektörlerinden biri haline gelen dijital oyun ve eğlence sektörünün kalbi 4 gün boyunca Tüyap Kongre ve Fuar Merkezi’nde atacak. 6 Eylül tarihinde başlayacak olan fuar 4 gün sürecek ve 9 Eylül tarihinde sona erecek.

Birbirinden güzel etkinlikler gelecek ziyaretçileri bekliyor. PC ve konsol oyunlarından birbirinden eşsiz simülatör ve VR deneyimlerine, fuara özel etkinliklerden oyun tanıtımlarına, cosplay yarışmalarından profesyonel e-spor takımları ve oyuncularına… Sayısız ve gelen ziyaretçilerin oldukça güzel ve eğlenceli vakit geçirecekleri sayısız etkinlik 4 gün boyunca sürecek. Geçtiğimiz yıllarda ünlü Youtube ve Twitch yayıncılarının da renk kattığı fuar bu sene de aynı şekilde bir çok yayıncıya ev sahipliği yapacak. GameX 2018 oyun fuarında ilk kez robot yarışları da canlı olarak izlenebilecek.

Fuarda Bulunacak Firmalar

Fuar içerisinde birbirinden önemli markalar ve teknoloji şirketleri de bulunacak. Bu sayede ziyaretçiler firmalar tarafından düzenlenecek olan seminerlere, panellere ve atölye çalışmalarına katılma şansı elde edecekler. İşte fuara katılım gösterecek firmalardan bir kaç tanesi; Abyss Gameworks, Tencent, ByNoGame, Bigpoint Games, Yeşilyurt Gaming, İninal, Neun Games, Future Tech, Sheer, Shanda Games…

Bu firmalar dışında Geek Bazaar, Bağımsız oyun geliştiriciler ve B2B alanları bu yılki fuarda ilgi çekici alanlar olacak.

GameX 2018 Fiyatları

  • Hafta İçi Günlük: 15 ₺
  • Hafta Sonu Günlük: 20 ₺
  • 4 Günlük Kombine: 50 ₺
  • VIP Kombine: 100 ₺

İstanbul Comics Art Festivali

3 Comments

Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Mr. Robot 4. Sezon ile Birlikte Ekranlara Veda Ediyor

Her gün Saç Yıkamak Doğru mu?