Sinema

Game of Thrones Sekizinci Sezon Üçüncü Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

Tüm dünyanın heyecan ile beklediği TV serisi Game of Thrones sekizinci sezon Nisan ayında yayına girdi. İlk iki bölümü ise geçtiğimiz günlerde seyirci ile buluştu. 2. bölümün çok heyecanlı bir yerde bitmesinin ardından herkes Game of Thrones sekizinci sezon üçüncü bölümün ne zaman geleceği hakkında sorular sormaya başladı.

Game of Thrones Sekizinci Sezon Üçüncü Bölüm Ne Zaman Gelecek?

Game of Thrones dizisinin ikinci bölümü çok heyecanlı geçmiş ve heyecanın tam doruklarında ise bitmiştir. Peki Game of Thrones sekizinci sezonu üçüncü bölümü ne zaman yayınlanacak?

Eğer diğer sezonlar gibi sızdırma olmazsa beklenen yayın tarihi 28 Nisan olacak!

Game of Thrones Son Sezon Üçüncü Bölümde Neler Olacak?

Dizinin final sezonu olan sekizinci sezonun üçüncü bölüm fragmanı yayınlandı. Her bölümde bir ayrı heyecan olan dizinin üçüncü bölümünde artık Gece Kralı’nı daha net görüyoruz. Kuzey’e iyice yaklaşan Gece Kralı ve Akgezenler ordusu, tüm insanlığı ölüme sürüklemek istiyor.

Bu olayda da en büyük hedefi ise dünyanın en büyük hafızası olan Üç Gözlü Kuzgun’u yok etmek. Yani Brandon Stark! Heyecan ile beklenen bu bölümde Gece Kralı, hedefine ulaşabilecek mi? Yoksa ölüme karşı kurulmuş bu güçlü ittifak ölümü durdurabilecek mi? Cersei gelen tehlikenin farkına ne zaman varacak? Bu soruların cevabını bilmesekte tek bildiğimiz Game of Thrones Sekizinci sezonun bomba gibi bir final sezonu olacağı!

Game of Thrones, Geçmişe Yolculuk

kayrovski

everything little little into the middle

İlgili Makaleler

6 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu