Gündem

Game of Thrones Sekizinci Sezon Fragmanı Yayınlandı!

Milyonların merakla beklediği Game of Thrones sekizinci sezon fragmanı yayınlandı! Yeni sezon ilk bölümü 14 Nisan’da yayınlanacak!

Game of Thrones Sekizinci Sezon Fragmanı Yayınlandı!

Dünya çapında en çok izlenen dizilerden biri olan dizi Game of Thrones sekizinci sezon fragmanı diziseverlerle buluştu. 7. sezon finali ile milyonları ekranlara kilitleyen dizi 8. sezonu ile fırtınalar estirmeye geliyor. Dizinin 8. sezon ilk bölümü 14 Nisan 2019’da yayınlanacak.

Game of Thrones 8. Sezon Fragmanı

Merak edilenler gün yüzüne çıkmıştı

Dizinin başından beri akıllarda soru işareti bırakan konular 7. sezonda bir bir masaya yatırılmıştı. Cercei’nin hamile olması, Jamei’nin Cercei’ye ihanet edip Winterfell’e hareket etmesi gibi konular izleyicileri bir hayli şaşırtmıştı.

Yeni sezonla birlikte, Bran’i sakat bırakan Jamei’nin Winterfell’de nasıl karşılanacağı ve bu ikilinin yüzleşmesi yeni sezonda en çok merak edilenler arasında. Bir diğer merak edilen konu ise tahtın varisi Jon Snow’un gerçek kimliğini öğrendiği zaman neler yapacağı…

“Ölümün birçok yüzü var”

Arya’nın korkulu bakışlarıyla başlayan yeni bölüm fragmanı, Arya’nın kaçışı ile devam ediyor. Arya’nın ağzından ise şu sözcükler dökülüyor: “Ölümü tanıyorum. Birçok yüzü var. Bu seferkini görmek için bekliyorum.”

Altın mürettebat kendini ilk kez gösteriyor

Dizide çok kez ismini duyduğumuz Altın Mürettebat 8. sezon fragmanında ilk kez karşımıza çıkıyor. Esos’tan dönen Demir Doğumlular’ın gemisini komuta eden Harry Strickland ve onun komutasında bulunan Altın Mürettebat, özgür birliklerin en iyisi olarak biliniyor. Aynı zamanda Jorah Mormont’da eski zamanlarda Altın Mürettebat’taydı…

Game Of Thrones 8. Sezon

yym

Shall We? olmadan yapamaz O!

İlgili Makaleler

8 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu