in

Game of Thrones Dördüncü Bölüm Trailer Yayınlandı!

Game of Thrones Dördüncü Bölüm Trailer Yayınlandı!
Game of Thrones Dördüncü Bölüm Trailer Yayınlandı!

Game of Thrones dördüncü bölüm trailer yayınlandı! Bütün dünyayı etkisi altına alan Game of Thrones dizisinin 3. bölümü yayınlandı! Son bölümü izleyenler aklında ise tek bir soru vardı. Game of Thrones 4. bölüm ne zaman?

Game of Thrones Dördüncü Bölüm Trailer Yayınlandı!

Game of Thrones 4. Bölüm Ne zaman?

Yayınlandığı ilk günden bu yana seyircilerini ekrana kilitleyen dizi, Nisan ayında final sezonu ile yayınlandı. İlk bölümü 15 Nisan’da Türkiye’de yayınlanan dizinin diğer bölümleri de 22 ve 29 Nisan’da seyircisi ile buluştu.

Heyecanlı Bekleyiş Ne Zaman Son Bulacak?

HBO’nun resmî web sitesinde yayınlanan bilgiler doğrultusunda dizinin 8. sezon 4. bölümünün 6 Mayıs’ta yayınlanması ön görülüyor.

4. Bölümde Neler Olacak?

Dizinin final sezonu olan 8. sezonun ilk bölümünün yayınlanmasından itibaren hayranların heyecanı dorukta. 4. bölümün trailerı geçtiğimiz günlerde yayınlandı. Fragmanda heyecanın kaldığı yerden devam ettiğini görüyoruz. Ayrıca bir önceki yazımızda da belirttiğimiz üzere Arya Stark ölmedi. Yeni savaşta savaşmak için yerini almaya hazırlanıyor.

Gece Kralı Öldü!

3. bölümde de açıkça görmemize rağmen onun ölebileceğine inanmamıştık. Ancak şunu söyleyebilirim, Gece Kralı öldü! 3. bölümde Arya Stark’ın adaletinden nasibini alan Gece Kralı 4. bölüm trailerında karşımıza çıkmıyor. Güneşli bir havanın hakim olduğu Kış Yarı’nda yeni savaş için hazırlıklar yapılıyor.

Taht Oyunları!

Dizimizin de adını aldığı Demir Taht, gerçek varisine geri dönecek mi? Deanerys Targaryen mi o tahtın sahibi olacak yoksa ejder kanı taşıdığını öğrendiğimiz Jon “Targaryen” Stark mı? Ya da “Deli Kraliçe” Cersei Lannister tahtındaki yerini koruyacak mı?

Bunların cevabını 5. bölümde alacakmışız gibi gözküyor!

 

Game of Thrones – Gece Kralı!

8 Comments

Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

john-wick-3-parabellum-film-tanıtım-fragmanı

John Wick: 3 Parabellum Film Tanıtım Fragmanı. Çok Yakında Vizyonda

jolly-joker-alaçatı-2019-yaz-konserleri

Jolly Joker Alaçatı 2019 Yaz Konserleri. Merak Edilen Konser Takvimi