Sinema

Game Of Thrones Bitti Diye Üzülenlere Yeni Dizi Tavsiyeleri

Game of Thrones bitti diye üzülenlere yeni dizi tavsiyelerimiz var. Umutlarınızı yitirmeyin. Bu haberimizde sizi dizi dünyasına yeniden bağlayacak farklı dizilerden bahsedeceğiz. Zaten Game Of Thrones son sezon pekte beklentileri karşılamadı gibi. Hadi buyrun Game Of Thrones yerine izlenebilecek dizi tavsiyeleri haberimize geçelim.

Game Of Thrones Bitti Diye Üzülenlere Yeni Dizi Tavsiyeleri

Ekranların gelmiş geçmiş en çok izlenen dizisi haline gelmiş Game Of Thrones, iyisiyle kötüsüyle hayranlarıyla vedalaştı. Dizinin baş kahramanlarından olan Daenerys Targaryen o güzel badem gözlerini bir daha açılmamak üzere kapattı. Onu öldüren ise hepimizin “Adamın dibi” diye nitelendirdiği kahramanımız Jon Snow oldu. Dilerseniz gelin o sahneyi bir kez daha hatırlayalım.

Son Sezon Eleştirildi

Son sezonuyla hayranları tarafından eleştiri yağmuruna tutulan ünlü dizi, yine de hayranlarını ekrana bağlamayı oldukça iyi başarıyordu. Bu haberimizi biraz özensiz ve hızlı geçilen son sezonun hayal kırıklıklarını başka hangi dizilerle kapatabilirsiniz diye sizler için derledik. Hadi başlayalım.

His Dark Materials

Game of Thrones bitti diye üzülenlere ilk dizi tavsiyemiz Philip Pullman’ın aynı adlı romanından uyarlanmış bir film. Roman çok tutunca yapımcılar dizisini yapmaya karar vermiş. Başrollerinde “Wolverine”in genç yıldızı Dafne Keen ve ünlü oyuncu James McAvoy paylaşıyor. 2. Sezon onayı alınmış olan diziye dilerseniz biraz göz atalım.

 

The Witcher

Toplamda 8 romandan oluşan The Witcher serisi, ünlü Polonyalı yazar Andrzej Sapkowski tarafından yazıldı. Roman çok tutulunca beyaz perdeye uyarlaması yapıldı. Film, kimsesiz birisi olan canavar avcısı Geralt’ın maceralarını işliyor.

 

 The Dark Crystal: Age of Resistance

Jim Henson’ın sevilen eseri olan The Dark Crystal’ın dizi uyarlaması olan The Dark Crystal: Age of Resistance izleyenleri ile çok yakında buluşacak. Tam anlamıyla görsel bir şölen olacak dizi sevileceğe benziyor.

 

The Lord of the Rings

Dünyanın en çok izlenen filmleri arasında yer alan Yüzüklerin Efendisi filminin dizisi beyaz perdeye uyarlanıyor ancak bi farkla. Dizi de filmde yaşanan dönemin öncesi ele alınacak. Merakla bekliyoruz.

 

The Chronicles of Narnia

Narnia Günlükleri filmini hatırlayacaksınız. İşte filmin dizi uyarlaması çok yakında bizlerle buluşacak. C.S. Lewis’in 7 romandan oluşan serisinin dizi haline getirilmesine karar verildi. Dizinin yapımcılığını Mark Gordon, Douglas Gresham ve Vincent Sieber üstlenecek.

 

The Wheel of Time

İşte dizi severler için güzel bir dizi. İyi ve kötü arasındaki hiç bitmeyen mücadelelerden birinin anlatıldığı dizi, Robert Jordan’ın 14 ciltlik ve yaklaşık 10.000 sayfalık serisinden uyarlanıyor. Sanırım kısa bir dizi olmayacak ve görselliğe doyacağız.

 

Shadow and Bone

Leigh Bardugo’nın ünlü romanından uyarlanan fantastik dizi, “Lights Out”, “Arrival” ve “Bird Box” gibi sevilen yapımlardan tanıdığımız Eric Heisserer tarafından ekrana taşınıyor. Dizinin konusu ise oldukça ilginç, ikiye bölünmüş bir evrende vahşi yaratıklara komşu olarak yaşayan insanları anlatıyor.

 

Yeni Spiderman Filminin Tanıtım Fragmanı Yayınlandı. Spiderman Hayranları Bu Haber Sizin İçin!

Shall We

Dürüst, ahlâklı ve kibar olacağınıza inanıyoruz. Yüzümüzü kara çıkarmayın, bizi grup açtığımıza pişman etmeyin. Döveriz sizi, hepinizi döveriz ulen. Sevgiler, Atmin.

İlgili Makaleler

11 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu