Sinema

Game Of Thrones Başlıyor – Uzun Bekleyiş Sona Eriyor!

Game of Thrones başlıyor! Milyonlarca izleyiciyi ekrana kitleyen ve heyecanla izlenen 7. sezonun ardından 2 yıla yakın bekleyiş dönemi bugün itibariyle son buluyor.

Game of Thrones’un 8. sezonu bugün başlıyor. Hayranlarının büyük merakla beklediği 8. final sezonunda tüm soru işaretlerinin son bulması bekleniyor. Herkesi şok edecek bir sezonun geldiğini tahmin ediyoruz. Ayrıca hangi karakterlerin öleceği, ölmezlerse tahta kimin çıkacağı da merak konusu… Bir kesimden gelen tahminlerde Akgezenlerin demir tahtı ele geçireceği.

Game of Thrones Başlıyor – Uzun Bekleyiş Sona Eriyor!

GOT hayranlarının sabırsızlıkla beklediği o tarih geldi. Game of Thrones (Taht Oyunları) 8. son sezonu ile ekranlara veda ediyor.Bir çok ana karakter teker teker  öldürüldüğünden, dizide yer alan oyuncularının da final sezonunda şok olacaksınız, şaşırtıcı şeylerin olacağı söylemelerinden yola çıkarak ölümlerin cinayetlerin devamının geleceğini tahmin ediyoruz. Karakterlerin hangileri ölecek, krallığın başına kim geçecek, Akgezenler savaşı yenecek mi, Demir tahta çıkacak birileri kalacak mı hepsi merak konusu…

Beklenen büyük kış başlıyor

Bir Ejderhanın Akgezenlere katılışıyla bu büyük savaş ne olacak merak konusu.Akgezenler ve insanlar arasındaki bu savaşı kim kazanacak?  Kimler ölecek, kimler sağ kalacak? Ve en önemlisi demir tahta kim oturacak? Tüm bu soruların cevapları  Game of Thrones 8. son final sezonunda son bulacak.

Game Of Thrones ne zaman başlıyor?

Game of Thrones’un 8. sezon fragmanlarının izleyiciyle buluşmasının ardından yayın tarihi 14 Nisan diye açıklama yapılmıştı. Dizinin yapımcısı HBO bu tarihi kesinleştirdi ve erteleme yok, 14 Nisan’da hayranlarıyla buluşacağını duyurdu. Saatini öğrenmek için araştırma yaptığınıza eminim. Ama merak etmeyin daha kaçırmadınız. Türkiye saatiyle  Game of Thrones 14 Nisan’ı 15 Nisan’a bağlayan gece saat  04.00’te alt yazılı bir  şekilde ekrana gelecek.

game of Thrones 8. sezon yayın tarihleri ve süreleri

Game of Thrones 8. sezon yayın tarihleri ve süreleri

Game of Thrones’un 8. sezonu 6 bölümden oluşuyor. Dizinin yayınlanacağı tarihler ve süreleri şöyle:

1. Bölümü bugün Amerika’da 14 Nisan  21:00 da ekranlara gelecek. Türkiye saatiyle 15 Nisan sabaha karşı saat 04:00 gibi ekranlara gelecek. Bu bölüm 54 dakika sürecek. 

2.Bölüm yine Amerika saatiyle 21:00’de 21 Nisan’da ekranlara gelecek. Türkiye’de yayınlanma saati 22 Nisan sabaha karşı saat 04:00 de ekranlarda sizlerle buluşacak. Bu bölüm 58 dakika sürecek.

3. Bölümü Amerika’da  28 Nisan’da saat 21:00 da ekranlara gelecek. 3. bölüm 1 saat 22 dakika sürecek.

4. Bölümü Amerika’da  5 Mayıs saat 21:00 de ekranlara gelecek. Türkiye’de ise 6 Mayıs sabaha karşı saat 04:00 de yayınlanacak ve 4. bölüm 1 saat 20 dakika sürecek.

5. Bölümü Amerika’da  12 Mayıs saat 21:00 de hayranlarıyla buluşacak. Türkiye’de ise 13 Mayıs sabaha karşı 04:00 de yayınlanacak.5. bölüm de 1 saat 20 dakika sürecek 

6. Bölümü yani son bölümü ise Amerika’da 19 Mayıs saat 21:00 de ekranlara gelecek. Türkiye’de yayınlanma tarihi 20 Mayıs sabaha karşı saat 04:00 olacak. Son final bölümü 1 saat 20 dakika sürecek.

Ankete Katıl:

Game Of Thrones Oyuncularını Oyluyoruz. Sence En İyi Oyuncu Hangisi? Seçimini Yap!

İlgili Makaleler

8 Yorum

  1. Got bu sene izledim. İzleyicileri gibi o kadar uzun süre bekledim :) yarın akşam izlerim artık yeni sezonu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu