Gündem

Game Of Thrones 8. Sezon

Game Of Thrones 8. sezon haberleri

Game Of Thrones 8. sezon ile ilgili son gelişmeleri sizlerle paylaşmak istedim. Şu ana kadar başarı ile 7 sezonu bitiren Game Of Thrones 8. sezon hepimiz tarafından merakla bekleniyor. Yayın tarihi ile ilgili sürekli değişiklik oluyor. Bu gelişmeleri heyecanla takip ediyoruz.

Game Of Thrones

George R.R Martin tarafından yazılan kitap serisinden televizyona uyarlanan Game Of Thrones dizisi, ülkemizde ve dünyada adeta izlenme rekorları kırıyor. Yeni sezonun ne zaman başlayacağı ise merak konusu. Bu arada yayın tarihi yaklaştıkça yapım ekibinden de yeni sezonla ilgili merak uyandıran açıklamalar gelmeye devam ediyor.

Bu muhteşem ve başarılı dizide rol alan sanatçıların dışında arka planda da hummalı bir çalışma var. Bizlere adeta görsel bir şölen sunuyorlar. Dekorların, kostümlerin, makyajın ve kullanılan mekanların çeşitliliğine detaylı bir şekilde bakarsak bunların hepsinin bir tasarım harikası olduğunu görebiliriz.
Deborah Riley; dizideki her türlü görsel detaydan sorumlu yapım tasarımcısı. Kendisine 8. sezon ile ilgili sorular sorulduğunda oldukça zorlu süreçlerin ve ciddi bir çalışmanın içinde olduğu anlaşılıyor.
Game Of Thrones 8. sezon

Game Of Thrones dizi tarihinin en çok izlenen ve en sevilen dizisi oldu.

Game of Thrones dizi tarihine damgasını vurdu. En çok sevilen ve en çok izlenen diziler arasında bir numara olmayı başardı. Dizinin hikayesi oldukça ilgili çekici olduğundan dizinin 8. sezon ile final yapacak olması hepimizi oldukça üzdü. En son 2017’de 7. sezonun son bölümlerini izlediğimiz dizi  2019’da yayınlanacak 8. sezon ile ne yazık ki ekranlara veda edecek.
2019’da 8. sezon ile final yapacak dizinin son bölümleri ile ilgili beklenti oldukça büyük tabiki. 7. sezon final bölümünü yüreğimiz ağzımızda izledik. Son bölümden yola çıkarak düşününce 8. sezon oldukça enerjik ve hareketli başlayacak belli ki. Yeni sezonda neler olacak, hangi savaşları izleyeceğiz, kral koltuğunun sahibi kim olacak hepsi ayrı ayrı merak konusu.
Game Of Thrones 8. sezon

Game Of Thrones 8. sezon ne zaman başlayacak?

2017’de yayınlanan son bölümü ile sezon finali yapan dizinin yeni sezon başlangıç tarihi dizi hayranları tarafından merakla bekleniyor. 7. sezon final bölümü 31 milyon kişi tarafından izlenen Game Of Thrones 8. sezon ilk bölümünün ne zaman başlayacağı ülkemizde ve tüm dünyada en çok sorulan sorular arasında. 2018 yılında yayınlanması beklenen final sezonu ne yazık ki 2019’a sarktı. Yapılan resmi açıklamaya göre 8. sezon 1.bölümün yayınlanma tarihi 2019 olacak ve final sezonu 6 bölümden oluşacak. Yayın tarihi tam netleşmese de Game Of Thrones’un sevilen oyuncularından Maisie Williams ‘ın söylediğine göre dizinin 8.sezonunun ilk bölümü 2019 yılının Nisan ayında yayınlanacak. Sezon boyunca yönetmen koltuğunda oturacak kişiler; David Benioff & D.B. Weiss, David Nutter ve Miguel Sapochnik olacak. Senaristler ise; David Benioff & D.B. Weiss, Bryan Cogman ve Dave Hill olacak.

İlgili Makaleler

4 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu