içinde

Uefa Avrupa Ligi Çekilişinde Galatasaray ile Eşleşen Benfika A Takımı Teknik Direktörü Neler Söyledi?

Galatasaray ile eşleşen Benfika

Uefa Avrupa Ligi çekilinde Galatasaray ile eşleşen Benfika A takımı teknik direktörü: ” Zor ama kazanacağız ve turu atlayacağız.” dedi.

Uefa Avrupa Ligi Çekilişinde Galatasaray ile Eşleşen Benfika A Takımı Teknik Direktörü Neler Söyledi?

Benfika A takımının eski futbolcusu ve şimdiki hocası olan Luisao; Galatasaray ile eşleşmeleri sonucunda şunları söyledi: ” Zor ve uzun bir yolculuk olsa da başaracağız ve bu yolda kazanarak yürüyeceğiz, öncelik olarak tüm konsantrasyonumuzu Galatasaray ile olan maça harcayacağız.”

Galatasaray Zor Bir Rakip!

Uefa Avrupa Ligi maçlarının çekilişi İsviçre’nin Nyon şehrinde yapıldı. Galatasaray ile Eşleşen Benfika A Takımı teknik direktörü Luisao, Türkiye’ye tekrar gelecekleri için mutlu olduğunu dile getirdi. Çelişin sonuna kalan 2 takım Galatasaray ve Benfika’ydı, Galatasaray’ın da Benfika’nın da Şampiyonlar ligi geçmişi olduğunu dile getiren teknik adam, bu maç da zorlanacaklarını fakat bu durumun onlara ilham vereceğini açıkladı. Galatasaray’ın 2015 yılında Benfika ile oynadığı maçta bizzat yer alan ve gol atan teknik adam, o maçın kariyeri için çok önemli olduğunu ve hiç bir zaman unutamayacağını belirtti. 2015 yılında karşılaşan 2 takım arasında maç 2-1 Benfika galibiyeti ile sonuçlanmıştı.

 

Hakan Muhafız Sevişme Sahnesi Ses Getirecek! Haberin Linki Burada!

Yorumlar

Cevap bırakın

Bir ping

  1. Pingback:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yükleniyor…

0

Yorumlar

0 yorum

hakan muhafız sevişme sahnesi

Hakan Muhafız Sevişme Sahnesi Ses Getirecek

Masterchef Murat Özdemir

Masterchef Murat Özdemir Bardağı Taşırdı