Gündem

Futbol Federasyonu İçin Yeni Aday!

Futbol Federasyonu Başkanlığı özellikle son dönemlerde hakem hatalarının artması ve İdaa ihalesiyle tüm dikkatleri üzerine çekti. Gözler, Mayıs ayında yapılması beklenen başkanlık seçimlerinde.

Futbol Federasyonu Başkanlığı İçin Yeni Aday!

Daha önce Beşiktaş’ta yönetim kurulu üyeliği yapmış olan Sinan Vardar, Mayıs 2019 tarihinde yapılacak olan Türkiye Futbol Fedrasyonu başkanlık seçimleri için aday olacağını açıkladı. Vardar, aday olmaya karar verme sürecinde özellikle sosyal medya üzerinden kendisine gösterilen yoğun ilginin etkili olduğunu söyledi.Yıldırım Demirören’in İdaa ihalesini kazanmasının ardından makamda durmayacağı ihtimalinin artması, seçim yarışının daha da kızışacağını gösteriyor.

Adaylar Arasında Tanınmış İsimler Var

Mayıs 2019’da yapılması düşünülen kongrede TFF başkanlığı için spor camiasının tanınmış simaları aday olacağını açıkladı. Daha önce Rıdvan Dilmen başkanlık için aday olacağını ifade etmişti. Son zamanlarda ise bir dönem Real Madrid formasını da terletmiş olan eski milli futbolcu Hamit Altıntop iddialı bir açıklama yaparak başkanlığa aday olacağını dile getirdi.

 

İran’da Kanlı Akşam: Onlarca Ölü!

Malahay

KTÜ mezunu bir tarihçi, sosyal bilimlerin en fantastik savunucusu, Shallwe içerik üreticisi...

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu