Gündem

Fransa’nın Başkenti Paris’te Patlama Meydana Geldi!

Fransa’nın başkenti Paris’te patlama meydana geldi ve çok sayıda yaralı olduğu bildirildi. Kazada çok sayıda yaralı olduğu bilgi var.

Fransa’nın Başkenti Paris’te Patlama Meydana Geldi!

Fransa’nın başkenti Paris’te patlama meydana geldi ve herkesi çok korkuttu. Paris’te bulunan bir fırında meydana gelen kaza akıllara terör kaynaklı patlamaları getirdi ve Fransa halkı çok panikledi.

Fransa’nın başkenti Paris’te bulunan bir fırından gaz sızıntısı oluşması sonucu patlama yaşandığı duyuruldu. Olay yerine gelen kurtarma ekipleri ve Fransa polisi ikinci bir patlamanın olası olduğunu bildirdi. Olay yeri hızla boşaltılırken, bölgeye de kimse yaklaştırılmıyor.
Dünyaca ünlü Paris Opera Binası ve ünlü alışveriş merkezleri Galeries Lafayette ve Printemps’in de bulunduğu 9. bölgede bulunan ve bir binanın giriş katında bulunan fırındaki patlama sonucu binada yangın çıktı. Olay yerine çok sayıda itfaiye aracı gönderildi.

Gaz Kaçağı Sebep Oldu!

nsa’nın başkenti Paris’te bulunan bir binanın giriş katındaki fırında gaz kaçağı olduğu için patlama oldu ve çevredeki binalar da bundan hasar gördü. Patlama sonrası, ünlü markaların ve mağazaların yer aldığı cadde savaş alanına döndü. Resmi kaynaklar olayla ilgili henüz bir açıklama da bulunmadı.


Gebze Halkalı Banliyölü Tren Hattında Kaza

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu