in

Fortnite Battle Royale Google Play Store’da Yayınlandı

Fortnite battle royale

Fortnite Battle Royale mobil versiyon, Google Play Store’ da Yayınlandı.

fortnite-battle

FORTNITE BATTLE ROYALE

Epic Games tarafından geliştirilen ve yayımlanan Fortnite’ ın mobil versiyonu google play store üzerinden mobil oyuncularının indirimine sunuldu.

Daha önceleri Epic Games mağazasından yahut üçüncü parti uygulamalar vasıtasıyla yüklenebilen oyun, google play store’da dün (21 Nisan 2020) itibariyle yerini almış bulunmakta.

KISACA OYUNUN AMACI

Oyundaki en önemli hedef ölmemeye çalışmak ve öldürebildiğiniz kadar insan öldürmek. Kimseyi öldürmeden oynamak istiyorsanız gizlenmeniz gerekiyor. Ancak her an birisi sizi bulup öldürebilir, bu seçeneği uygulayacaksınız aklınızdan çıkmasın. Oyun içinde kaçınmanız gereken şeylerden biri de fırtına- The Storm. Genellikle olduğu yerde bekleyen oyuncuların periyodik olarak hareket etmesini isteyen bu fırtınaya yakalanırsanız, sağlık çubuğunuzdan büyük bölümünü kaybedersiniz.

ŞİKAYETLER GELMEYE BAŞLADI

Android 7.1 ve üzeri sürümlerin desteklediği oyun dün yayınlanmış olmasına rağmen kullanıcılar tarafından şikayetler gelmeye başladı. Android sisteminin 7.1 üzeri olmasına rağmen telefon modeline göre desteklemediğini dile getiren kullanıcılar bu durumdan oldukça muzdarip. Tabii ki şikayetçi oldukları diğer bir durum ise oyunun indirme boyutu. 45mb ile indirmeye sunulmuş olan oyun, kurulum gerçekleştikten sonra kullanıcılardan 7,4 gb boyutunda bir indirme gerçekleştirmesi isteniliyor. Bu da en büyük eksilerinden bir tanesi haline geliyor doğal olarak. Dileriz bu durumu düzeltirler.

OYNANABİLEN PLATFORMLAR

Şu an için Fortnite oynayabileceğiniz platformları şöyle ;
Android, macOS, Microsoft Windows, Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One, Ios

ÇAĞRI YILDIZ 

Ken Follett’s The Pillars of the Earth İndirimde!

5 Comments

Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Cashback afiş

Cashback filmi ile ilgili her şey.

Çöl pembesi

Çöl Pembesi