in ,

BayıldımBayıldım

FIFA 20 – Oynanış Videosu Yayınlandı

FIFA 20

EA Sport FIFA 20 için tanıtım videosu yayınladı!

FIFA ya da diğer ülkelerde bilinen isimleriyle FIFA SoccerFIFA Football, Electronic Arts’ın bir kolu olan EA Sports tarafından 1993’den bu yana yıllık çıkarılan futbol oyunudur. 1980’lere damgasını vuran Sensible Soccer,Kick Off, Matchday Soccer’ın geliştirilmiş oyunu olarak EA tarafından çıkarılan seri, daha sonra dalında bir numara olmuş ve Madden NFL’den sonra en çok satan spor oyunu olmuştur.

FIFA 20

1993 yılından bu yana birçok lig, kupa, millî takım, futbol klubü ve futbolcuyu lisansı altına alan FIFA, FIFA Dünya Kupası, Avrupa Futbol Şampiyonası ve UEFA Şampiyonlar Ligi gibi önemli turnuvaları da yelpazesi altına almıştır.FIFA’dan lisans alan EA serinin ilk oyununu 1993 sonunda FIFA International Soccer 1994 adıyla çıkardı. Piyasaya sürüldüğü zaman büyük bir hayran kitlesine ulaşan oyunda sadece kuş bakışı ve kenar bakış açılarıyla oynanabiliyordu.

 

FIFA 20 oynanış videosu yayınlandı!

Gamescom 2019 fuarı öncesi oyunun ilk oynanış videosu yayınlandı. En son Juventus takımı ile yaşadığı lisans problemleri ile gündeme gelen oyunun ilk videosunda değişen dinamikler hakkında bizlere bilgi veriyor.

Videoya bakılırsa FIFA 20’de oynanış kısımlarında bazı değişiklikler ve yenilenmeler yapıldığı göze çarpıyor. Yapay zeka alanı konusunda da kendini oldukça geliştirmiş olan FIFA 20, alan kontrolü, zamanlama gibi konularda farkı hissettiriyor. Bu da oyunu oynayan kişilere daha gerçekçi bir oyun keyfi sunacağını gösteriyor. Oyun içerisinde defans konusunda da bazı değişikliklere gidildiği oyunun geliştiricileri tarafından duyuruldu. Bunların yanı sıra top fiziği, penaltı ve serbest vuruş gibi dinamiklerinde çokça değiştiği gözlemleniyor.

Oyunun yapımcıları tarafından Volta isimli bir sokak futbolu modunun da oyunun içerisinde olacağı belirtilen FIFA 20 için çıkış tarihi 27 Eylül olarak belirtilmiştir.

Trakya Müzik Festivali Erikli 2019 Başlıyor!

14 Comments

Leave a Reply

One Ping

  1. Pingback:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

trakya müzik festivali - erikli 2019 başlıyor

Trakya Müzik Festivali Erikli 2019 Başlıyor!

red bull music festival istanbul 2019

Red Bull Music Festival İstanbul 2019 Ekim Ayında Başlıyor!