in ,

FIFA 19 Resmi Olarak Duyuruldu!

Merakla beklenen dünyanın belki de en iyi futbol oyunu FIFA 19, dün itibariyle resmi olarak duyuruldu. Bir çok süprizle beraber duyurulan FIFA 19 ile ilgili detaylar haberimizde.

Uzun süredir merakla beklenen FIFA 19, dün itibariyle duyuruldu. Uzun süredir beklenen oyunun çıkış tarihi de belli oldu. Duyurulan yeni özellikler ile de en büyük rakipleri olan KONAMI tarafından yapılan PES 2019’a çok büyük çalım attı. FIFA 19’un kapağında ise bu sene dünyaca ünlü iki futbolcu; Portekizli Christiano Ronaldo ve Brezilyalı Neymar olacak.

Fifa 19 Duyuruldu

Ön Siparişler Başladı. Oyun Eylül Ayında Piyasada.

Çıkış tarihi 28 Eylül 2019 olarak belirlenen oyun için ön siparişler başlamış durumda. Playstation 4, PC ve Xbox One olmak üzere üç platform için çıkış yapacak olan oyunun ön sipariş fiyatları ise şu şekilde:

Playstation 4 (Standart Sürüm) -> 359₺

PC (Standart Sürüm) -> 268₺

Xbox One (Standart Sürüm) -> 229₺

Standart sürüm ön sipariş içeriğinde ise şunlar var:

  • 1. 5 adede kadar Jumbo Premium Altın Paketi
  • 2. 7 maç kiralık Christiano Ronaldo Fut ögesi
  • FIFA müzisyenlerinin tasarladığı özel sürüm Fut formaları
  • Playstation 4 için özel FIFA 19 teması

FIFA 19 Resmi Çıkış Videosu

FIFA 19 Artık Şampiyonlar Ligi Lisansına Sahip!

Yaklaşık 10 yıldır Şampiyonlar Ligi lisansını elinde bulunduran Konami, bu lisansı bu sene EA Sports’a kaptırdı. Oyun, Şampiyonlar Ligi modu ile bundan sonra deyim yerindeyse UEFA’nın da sorumlusu olacak.

Fifa 19 Duyuruldu 2

Oyundan Diğer Bilgiler:

Merak edilen ve beklenen diğer haberlerden biri ise The Jorney (Yolculuk) adındaki hikaye modundan geldi. Alex Hunter’ın hikayesi 3. ve son yılına hazırlanıyor. Duyurulan habere göre, hikayenin ikinci senesinde karşımıza çıkan Alex Hunter’ın kız kardeşi Kim Hunter, bu sene oynanabilir karakterler arasında yer alacak.

Real Player Motion özelliği ile gerçekçilik anlamında güzel deneyimler yaşatan FIFA, yeni oyununda bu özelliği daha da detaylandıracak. Oyuncu hareketleri tamamen simule edilerek yeni oyuna aktarılmış durumda.

Henüz duyurulmayan sistem gereksinimlerinin ise ilerleyen günlerde yapımcı şirket tarafından açıklanması bekleniyor.

2018 Dünya Kupası Hakkında Her Şey

8 Comments

Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Doğal Cilt Temizleyiciler

sivrisinek-isiriklarina-karsi-dogal-cozumler-1

Sivrisinek Isırıklarına Karşı Doğal Çözümler