in

SinirlendimSinirlendim

Fenerbahçe Ümraniyespor Maçı Hüsranla Bitti. Fener Kupaya Veda Etti.

fenerbahçe ümraniyespor maçı

Fenerbahçe Ümraniyespor maçı hüsranla bitti. Fenerbahçe sezondaki kötü gidişatını kupaya da yansıttı. Ziraat Türkiye kupasında Fenerbahçe, rakibi Ümraniyespor’a 1-0 yenilerek kupaya veda etti.

Fenerbahçe Ümraniyespor Maçı Hüsranla Bitti. Fener Kupaya Veda Etti

Türkiye’nin en büyük spor kulüplerinden birisi olan Fenerbahçe zor bir sezon yaşamaya devam ediyor. Türkiye’nin yıllardır 4 büyükleri arasında yer alan ve genel itibariyle zirvelere oynayan Fenerbahçe, bu yıl an itibariyle 15. sırada ligte kalma mücadelesi veriyor adeta.

Kupaya Veda Etti

Her yıl düzenlenen Ziraat Türkiye Kupası’nda dün gece oynayan mücadelede Fenerbahçe ve Ümraniyespor karşı karşıya geldi. Kupa için amansız bir mücadele veren iki takımdan Ümraniyespor sahadan mutlu ayrıldı.

MARTİN SKRTEL KIRMIZI KART GÖRDÜ

Maçın 64. dakikasında kırmızı kart gören ünlü oyuncu, takımını 10 kişi bıraktı. Rakibine yaptığı sert hareketten ötürü hakem ünlü oyuncuyu affetmedi ve kırmızı kart verdi. Skrtel hafta sonu oynanacak olan Malatyaspor maçında oynayamayacak.

Taraftar Kızgın

Bu sezon işleri bir türlü rast gimeyen Türkiye’nin en büyük kulüplerinden Fenerbahçe bu sezon adeta ligte kalma mücadelesi veriyor. Ali Koç’un başkanlığını yaptığı büyük kulüp için planlar bir türlü tutmuyor. Taraftar oldukça kızgın ancak Ali Koç’a destek mesajları yağıyor.

 

Para İçin Neler Yapabilirsin? İddia Ediyoruz. Bu Anketi Yaparken Bir Daha Düşüneceksin!

2 Comments

Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

bakan'dan müjde. binlerce kişi yarın ödeme alacak

Binlerce Kişi Yarın Ödeme Alacak. Bakan’dan Müjde.

Meteorolojiden Kuvvetli Fırtına Uyarısı

Meteorolojiden Kuvvetli Fırtına Uyarısı