in

Fatih Portakal Hakkında Suç Duyurusu. “Korkuyorum”.

fatih portakal hakkında suç duyurusu

Fatih portakal hakkında suç duyurusu yapıldı. “Korkuyorum” diyen Fox Tv ekranlarının sevilen sunucusu Fatih Portakal hakkında bir suç duyurusu daha yapıldı.

Fatih Portakal Hakkında Suç Duyurusu Yapıldı. “Türkiye’de Barışçıl Protestolar Olamaz”.

Ekranların sevilen yüzü F. Portakal Paris’te yapılan eylemler sonrası “Hadi bakalım doğalgaz zamlarını diğer zamları protesto edin, kaç kişi sokağa çıkabilecek” diyen Portakal’a bir kötü haber daha geldi.

Şanlıurfa’da Bir Avukat Suç Duyurusunda Bulundu

Şanlıurfa’da bulunan İbrahim Uğur Akdoğan Fatih Portakal hakkında hazırladığı suç duyurusunu adliyeye teslim etti. Adliye çıkışı gazetecilerin sorularını yanıtlayan Avukat “Türkiye’de barışçıl protestolar olamaz. Hadi bakalım barışçıl bir eylem için zamları protesto edelim. Doğal gaz zamlarını, hadi bakalım, yapabilecek miyiz? Kaç kişi çıkacak sokağa, korkudan, endişeden dayak yerim, vesaire. Hakkımı arayacağım ama ne yaparım başım belaya girer mi? Kaç kişi çıkar Allah aşkına?” dediğini dile getirdi.

İnsanları Ayaklanmaya Davet Ediyor

Fox tv sunucusunun yaptığı bu açıklamanın insanları ayaklanmaya davet ettiğini söyleyen Avukat İbrahim Uğur Akdoğan, F.Portakal’ın halkı kin ve galeyana getirmek için çaba gösterdiğini savundu. Sözlerine “”Oyunu bozmanın ilk adımı oyunu görmektir. Biz ülke olarak bu oyunlara Fransız değiliz. Bizim daha güçlü ve birlikte olmamız lazım.” diye devam etti.

Fatih Portakal Suç Duyurularına Cevap Verdi

Sunuculuğunu yaptığı haber programında konuşan Portakal, “Bu kadar mı endişe veriyorum size. Canıma zarar geleceğinden korkuyorum. Kendim için önemli değil. Ailem var, sevdiklerim var. Doğrular üzerine haber yapın. Eleştirin ama hedef göstermeyin. Bir gün başıma bir şey gelirse, sebebi sizsiniz. Yandaş medyanın internet siteleri, televizyonları” ifadesini kullandı.

 

Ankara Yüksek Hızlı Tren Kazasında Son Gelişmeler

9 Comments

Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

OĞLAK BURCU ÖZELLİKLERİ

Oğlak Burcu Özellikleri

İstanbul'un vapurları Sunay Akın

İstanbul’un Vapurları Neden Sarı Beyaz Sunay Akın’dan Dinliyoruz…