Gündem

Fahriye Evcen Doğum Yaptı Burak Özçivit Gözyaşlarına Boğuldu!

Fahriye Evcen doğum yaptı, Burak Özçivit gözyaşlarına boğuldu! Ünlü çift Karan adını verdikleri bebeklerini kucaklarına aldılar.

Fahriye Evcen Doğum Yaptı Burak Özçivit Gözyaşlarına Boğuldu!

2017 yılında Dünya evine giren Fahriye Evcen ve Burak Özçivit çiftinin bebekleri Karan dünyaya geldi. Erkek olarak dünyaya gelen çiftin bebekleri Nişantaşı’ndaki özel bir hastanede saat tam 13.22 de hayata gözlerini açtı.

Bebek sağlıklı bir şekilde dünyaya geldi!

3 kilo 670 gram olarak dünyaya gelen Karan bebeğin boyununsa 52 santim olduğu öğrenildi. Doğum sırasında eşi Fahriye Evcen’in yalnız bırakmayan Burak Özçivit, duygu dolu anlar yaşadı. Bebeğin dünyaya geldiği an, milyonların yakından takip ettiği ve merakla doğum haberini beklediği çiftin gözyaşlarını tutamadığı bilgisi de paylaşıldı.

Karan kime benziyor?

Fahriye Evcen’in hamile olduğu öğrenilince merak edilenlerden biri de bebeğin kime benzeyeceği olmuştu. Çiftin yakınlarından öğrenilen bilgiye göre bebeğin, babası Burak Özçivit’e daha çok benzetildiği iddia edildi.

Karan ne demek?

Çiftin bebeklerine koydukları Karan adı ise kahraman, yürekli ve karanlık anlamına geliyor. Öte yandan Fahriye Evcen ve Burak Özçivit bebekleri daha doğmadan Instagram hesabı açınca, çiftin hayranları da boş durmamış fotoşopla yanlarına bebek eklemişti. Ünlü çiftten henüz yeni doğan bebeklerinin fotoğrafı gelmedi.

Doğmamış Bebeklerine Instagram Hesabı Açtılar

yym

Shall We? olmadan yapamaz O!

İlgili Makaleler

9 Yorum

  1. Daha yeni doğum yaptı ama internette hayranları bebekle şoplamışlar. Cidden çok komikti. Bu nasıl bir hayranlıktır :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu