Astroloji

Eylül Ayı Burç Yorumları 2018

Eylül Ayı Astroloji yorumları yazımdan sonra sıra geldi Eylül ayını burçlar bazında inceleyip değerlendirdiğim Eylül Ayı Burç Yorumları yazıma.

 

Koç Burcu Eylül Ayı Burç Yorumları

Koç Burcu (21 Mart – 20 Nisan)

İş hayatınızda ciddi başarılar ve yükselişler yaşayabilirsiniz. Sizi engellemeye çalışan insanları görmezden gelin ve hedefinize doğru ilerleyin. Hukuki konularda merhamet duygunuza yenilmeden hakkınızı arayın. Sağlık ile ilgili tıbbi müdahale gerektiren durumları biraz ertelemeniz gerekebilir. Yeni başlangıçları bir müddet sonraya bıraksanız daha sağlıklı olabilir. Eylül’ün ikinci yarısında öfke kontrolünüzü yapamayabilirsiniz, sorun yaşamamak için dikkatli ve sakin kalmaya çalışın. Harcamalar konusunda da tutumlu olmanızda fayda var. İkili ilişkiniz var ise sorunlarınızı çözme yoluna gitmezseniz ayrılık yaşayabilirsiniz.

Koç Burcu Özellikleri

Boğa Burcu Eylül Ayı Burç Yorumları

Boğa Burcu ( 21 Nisan- 21 Mayıs )

İş hayatınızdaki başarınız karşısında rakipleriniz size saygı duyup kenara çekilmek zorunda kalabilir. Seyahate çıkabilirsiniz. Başkalarıyla yaşadığınız tartışmaların yegane sebebi egonuz, egonuzu yenmeyi öğrenmelisiniz. Öğrenci olan boğalar için yüksek eğitim için doğru zaman. Yeni bir proje başlatmayı düşününen boğalar için de bu ay tam vaktidir. Sosyal alanda kazançlı çıkacağınız gelişmeler söz konusu. Aşk hayatınız oldukça hareketli olacak. Süregelen bir ilişkiniz varsa ilişkinizi bozmak isteyen insanların düşmanlıkları ile karşılaşabilirsiniz. Yalnızsanız Eylül ortasında yeni bir aşk kapınızı çalabilir. Ay sonuna doğru aile içinden yaşlı bir yakınınızın sağlık sorunları gündeme gelebilir.

Boğa Burcu Özellikleri

İkizler Burcu Eylül Ayı Burç Yorumları

İkizler Burcu ( 22 Mayıs- 22 Haziran)

Eylül ayında kardeşlerinizden iş, eğitim ve maddiyatla ilgili destek ve yardım alabilirsiniz. İş hayatınızda yaşayacağınız yükseliş sonrası popülariteniz artabilir. Bu ay sağlık açısından dikkatli olmanızda fayda var. Merkezi sinir sistemi ve stres kaynaklı sıkıntılar yaşayabilirsiniz, önleminizi alın derim. Yeni başlangıçlar ve ani kararlar için doğru zaman değil. Ayın ilk yarısında aşk açısından romantik günler yaşayabilirsiniz. Evle ilgili düşündüğünüz değişiklikleri icraata geçireceğiniz bir ay sizi bekliyor. Ev değişikliği ya da evin içinde dekoratif değişiklikler yapabilirsiniz. Ayın ikinci yarısı biraz daha keyifli ve huzurlu geçecek. Arkadaşlarınızdan biriyle yaşayacağınız sorun sonrası yolları ayırma kararı alabilirsiniz. Maddi açıdan kendinizi kontrol altına almanız gerektiğinin bilincinde olduğunuzdan bu ay toparlama sürecine gireceksiniz.

İkizler Burcu Özellikleri

Yengeç Burcu Eylül Ayı Burç Yorumları

Yengeç Burcu (23 Haziran-22 Temmuz)

İş hayatınızda güzel gelişmeler söz konusu. Statünüz yükselecek, çevreniz genişleyecek, bu gelişmeleri değerlendirmeli ve sorumluluklarınızı yerine getirmelisiniz. Resmi işlerinizi hallederken ve yeni kararlar alırken ayrıntılara da özen göstermelisiniz. Yalnız olan Yengeçler hayatlarına anlam katacak o özel insanla tanışma zamanı. İlgi ve beğeninizi dile getirmeli, karşınızdaki insanı tanımaya çalışmalısınız. Süre gelen bir ilişkiniz var ise ayın ikinci yarısında romantizmi doruk noktasında yaşayabilirsiniz. Aile ve yakın çevreden bazı konularda baskı görebilirsiniz, ancak iyimser ve toleranslı bir döneminizde olduğunuzdan bu konular sıkıntı yaratmayacak.

Yengeç Burcu Özellikleri

Aslan Burcu Eylül Ayı Burç Yorumları

Aslan Burcu (23 Temmuz-22 Ağustos)

İş hayatınızda biraz sakin ilerlemeniz gerekebilir. Ani kararlar alırsanız pişman olabilirsiniz. Maddi açıdan tutumlu olmanız gerekiyor. Sağlık konusunda dikkatli olmanız gereken bir dönemdesiniz, yaptırmanız gereken tahliller varsa ihmal etmeyin. Özel hayatınızda sorunlu ve küslüklerle süren bir ilişkiniz varsa bu ilişkiyi sonlandırma kararını verecek olan siz olabilirsiniz. Yalnız olan Aslanlar için bir ilişki gündeme gelebilir. İlişkisi devam edenler içinse karşısındaki kişiyi kaybetme korkusu yaşayacağı bir ay olabilir. Gergin ve sinirli olduğunuz zamanlarda iş ve aşk hayatınızda sıkıntılar yaşayabilirsiniz, kendinizi rahatlatmaya çalışın. Yolculuk planlarınız varsa kazalara karşı dikkatli olmanızda fayda var. Ayın ikinci yarısında ev ve aile ile ilgili sorunlar gündeme gelebilir.

Aslan Burcu Özellikleri

Başak Burcu Eylül Ayı Burç Yorumları

Başak Burcu (23 Ağustos-22 Eylül)

İş hayatınızda ani değişimlere hazırlıklı olun. Bir anda kendinizi işinizi kurmuş ve başında oturuyor bulabilirsiniz. Sağlık ile ilgili ufak tıbbi müdahaleler yaşayabilirsiniz. Aile ve akraba çevrenizde miras ve hukuki konularla ilgili gerginlikler yaşanabilir. Hakkınızı almadan geri çekilmeniz istenebilir. Bu konularda dikkatli olmalı ve ısrarlara boyun eğmemelisiniz. Ayın ilk haftası itibariyle bir yenilenme sürecine girebilirsiniz. Yaratıcılık ve disiplininizi birleştirerek yaşam biçiminizi ve kişişsel duruşunuzu farklı bir boyuta taşıyabilirsiniz. Eylül’ün ikinci yarısında maddi konular öne çıkacak ve dengeleri oturtmaya çalışacaksınız. Bir ek gelir elde ederek bir borçtan kurtulabilirsiniz. Aşk hayatınız sakin görünüyor.

Başak Burcu Özellikleri

Terazi Burcu Eylül Ayı Burç Yorumları

Terazi Burcu (23 Eylül-22 Ekim)

Bu ay yakın çevrenizdeki insanların özel yaşamı ile ilgili hoş olmayan olaylar ortaya çıkabilir ve siz bunlarla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Tabi ki yardıma ihtiyacı olanlara yardım etmek gerekir ama fazlaca kendinizi kaptırmanız da yersiz olacaktır. İş hayatınızda bir değişiklik söz konusu olabilir. Yeni bir işe yönelebilirsiniz, ancak iyice düşünmeden böyle bir riske girmemenizi öneririm. İlişkiniz varsa karşınızdaki kişinin sağlığı ile ilgili konular gündeme gelebilir. İkili ilişkilerinizde sıkıntılara neden olmamak adına gergin anlarınızda tartışmaya girmemeli, ortamdan uzaklaşıp derin nefes almalı ve kendinizi sakinleştirmelisiniz.  Eylül’ün ilk yarısında kendinize dönmek, kendinizi sınamak isteyebilir, kendinizde istediğiniz değişimleri gerçekleştirmek için adımlar atabilirsiniz. Bir kaç aydır bozulan düzeninizi yeniden kurmak için ideal zamanlar. Ev ve işle ilgili eksik kalan işlerinizi bu ay tamamlayabilirsiniz. Eylül sonuna doğru bu aralar kaybettiğinizi düşündüğünüz enerjiniz geri gelecek ve keyifli zamanlar geçireceksiniz.

Akrep Burcu Eylül Ayı Burç Yorumları

Akrep Burcu (23 Ekim-21 Kasım)

Yaşamınızın iş ve eğitim alanında bir istikrar söz konusu olacak bu ay. Başarılı bir iş hayatı, mesleki anlamda tanınma ve takdir gibi önemli gelişmeler yaşayacaksınız. Yeni ekip arkadaşları edinebilirsiniz. Birden kayıplar yaşamamak adında bu gelişmeleri sindirip devamını sağlamak için elinizden geleni yapmalısınız. Eğitim alanında da istediğiniz doğrultuda yenilikler var. Ancak özel yaşamınız bu ay biraz dalgalı geçecek. Yaşadığınız sorunları dikkatlice düşünerek çözümlemeye çalışmalı, keskin kararlar almamalısınız. Hayatı akışına bırakmalı, iyi düşünmeli, olumlu olmalı ve iyimser kalmalısınız.

Yay Burcu Eylül Ayı Burç Yorumları

Yay Burcu (22 Kasım-21 Aralık)

İş ve eğitim hayatınızda fevri çıkışlar yapmamaya özen göstermeniz gereken bir ay sizi bekliyor. Sakin kalmayı başarabilirseniz aleyhinizde gibi duran gelişmeleri bile lehinize çevirebilirsiniz. İş değişikliğinden bu ay uzak durmalısınız. Gelen iş tekliflerini ya da ortaklık taleplerini bekletmelisiniz. Alım-satım ile ilgili yatırım planlarınız varsa kayıp yaşamamak adına girişimde bulunmamanızda fayda var. Zaman zaman enerjinizde düşmeler olabilir, bu zamanlarda ani kararlar almaktan kaçınmalısınız. Aşk hayatınızda durgunluk ve yorgunluk söz konusu. Birlikte keyif alacağınız faaliyetlere yönelmenizi tavsiye edebilirim.

Oğlak Burcu Eylül Ayı Burç Yorumları

Oğlak Burcu (22 Aralık-21 Ocak)

Bu ay kendinize yönelmeniz sizin için için iyi olabilir. Ruhsal anlamda rahatlama yaşamak için, sizi rahatlatacak faaliyetlerde bulunmalısınız. Size zararı dokunan kişilerin yaşadıklarına şahitlik edebilirsiniz. İş, aşk ve aile hayatınızda bozulan dengeleri toparlayacağınız bir ay sizi bekliyor. Bu aralar çevrenizdeki kişilerle tartışmalara girmekten kaçının. Eylül’ün ilk yarısında enerjik ve hevesli olacaksınız. Yeni bir aşka başladıysanız güzel temellere oturması için biraz daha çaba göstermelisiniz. Ay ortasında zamanında yaptığınız iyiliklerin karşılığını göreceksiniz. Eylül sonuna doğru ev değişikliği söz konusu olabilir.

Kova Burcu Eylül Ayı Burç Yorumları

Kova Burcu (22 Ocak-19 Şubat)

Hukuki konularda beklenmedik gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Düşünmediğiniz harcamalar yapabilirsiniz. İş hayatınızda herkese güvenmemeniz gerektiği konusunda sizi uyarmak isterim. Biraz daha dikkatli olursanız işle ilgili güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz.  Yatırım düşünceniz var ise şartların biraz daha olgunlaşmasını beklemelisiniz, aksi takdirde maddi kayıplar yaşayabilirsiniz. Sarsılan bir ilişkiniz varsa yaşadığınız sıkıntılı günlerin ardından ilişkinize güneş doğabilir. Sevgi, ilgi ve fedakarlık ile ilişkinizi tamir edip kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Aile içi ilişkilerde gerginlikler yaşanabilir, uzlaşmacı ve çözüm odaklı olmaya çalışın, gereksiz tartışmalara girmeyin.

Balık Burcu Eylül Ayı Burç Yorumları

Balık Burcu (20 Şubat-20 Mart)

İş hayatınızda tartışmalardan kaçınmanız gereken bir ay. Sabrınızın sınandığını hissedebilir, fazlasıyla gerilebilirsiniz. Mümkün olduğunca sağduyulu davranmaya çalışmalısınız. Gereken soğukkanlı tutumu sergileyip işinize odaklanırsanız güzel gelişmeler yaşayıp yükselme şansı elde edebilirsiniz. İkili ilişkilerinizde sakin, huzurlu ve mutlu zamanlar yaşayacaksınız. Enerjinizi düşük hissettiğiniz anlarda karar almamaya, sert çıkışlar yapmamaya özen gösterin. Belki ufak bir seyahat yaşadığınız gerginliğe iyi gelebilir. Maddi konularda gereksiz alışverişler yaparak kendinizi sıkıntıya sokmamanızı öneririm.

Doğum Haritası Nedir?

 

Eylül Ayı Burç Yorumları burada sona eriyor. Ekim Ayı Burç Yorumları yazımda görüşmek üzere.

Sevgiyle…

İlgili Makaleler

5 Yorum

  1. Bir aydır burcumu okumak için bekliyorum ve şu an hiç mutlu olmadımm benn ama bana neden torpil yapmıyorsun☹️

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu