Astroloji

Eylül Ayı Astroloji Yorumları

Eylül Ayı Astroloji yorumları yazımda sizlere burçlar bazında değil de genel anlamda bilgiler vermek istedim. Gökyüzü açılarının ne olduğunu nedenleri ve sonuçları ile birlikte anlarsak hepimiz bu konularda bilgi sahibi olup daha dikkatli olabiliriz.

Eylül Ayı Astroloji Yorumları 1

EYLÜL AYINDA GÖKYÜZÜ NASIL OLACAK?

Kaos içinde geçen yaz ayının ardından en sevdiğim mevsim sarı sonbahar ile buluşma vakti. Eylül ayında gökyüzü nispeten daha sakin ve huzurlu olacak. Merkür ve Mars retrolarını tamamladı ve artık ileri harekete geçtiler. Son aylar her açıdan oldukça fırtınalı, sorunlu ve belirsiz geçti. Eylül ayı itibariyle sis perdesi kalkacak ve önümüzü daha rahat bir şekilde görebileceğiz. Artık hareket vakti.

Eylül ayının ilk 15 günü olumlu ve güzel etkilerle dolu, son 15 günü ise biraz dalgalanmalara açık. Eylül sonuna doğru maddi açıdan sıkıntılar ayyuka çıkabilir. Bu nedenle biraz tedbir almakta fayda var.

EYLÜL AYI ASTROLOJİ YORUMLARI

Eylül ayında bazı tarihlerde gerçekleşecek olan önemli gökyüzü hareketlerinin bizlere neler söylediğine bir bakalım.

3 EYLÜL 2018

*Merkür 3 Eylül itibariyle ilerlemesindeki yavaş seyrini bırakarak tam hız almaya başlayacak. Bu tarih itibariyle önemli yazışma, konuşma ve anlaşmalarınız gündeme gelebilir. Bu dönem yeni bir şeylere başlamak için etkili bir zaman dilimi olabilir.

6 EYLÜL 2018

*Bu arada çok bahsi geçmeyen bir retro daha yaşadık. Satürn de geri hareketindeydi, 6 Eylül itibariyle bu retro da son buluyor. Satürn’ün en büyük özelliği engellemesi ve kısıtlamasıdır. Hele ki retrodayken olayları çözülemeyen ve durgun bir hale sokar. Şimdi bu retro bitişi ile emek verip zorlandığımız tüm konularda güzel sonuçlara ulaşma zamanı. Merkür Başak burcunda en güçlü formuna gelecek dolayısıyla mantığını kullanabilenler için bu süreçte zafer var. Gökyüzü pratik ve akılcı çözümler için bizi destekliyor.

7 EYLÜL 2018

*7 Eylül tarihinde Merkür’ün oluşturacağı “Büyük Toprak Üçgeni” denilen açı yaratıcı fikirler ve belirgin sonuçlar için bizi destekliyor. Ayrıca Satürn’ün Merkür ile oluşacak açısı ile mülakatlar, önemli konuşmalar ve imzalar için olumlu bir zaman dilimi olacak. Güneş’in Neptün ile oluşturacağı karşıt açı sonunda gerçekler bir tokat gibi yüzümüze çarpabilir, hayalci tavrımızı biraz geri plana almamız gerekebilir.

8 EYLÜL 2018

*Venüs 8 Eylül‘de Mars ile kare yapacak bu nedenle ikili ilişkiler de yeni tanışmaların ardından hızlı adımlar atmamamız gerektiği gökyüzü tarafından bize hatırlatılıyor.

9 EYLÜL 2018

*9 Eylül‘ de Başak burcunda bir yeniay bekleniyor. Hasat zamanı diyebiliriz. Bereketli günler kapıda. Olumlu etkilerle dolu bu yeniay hepimize iyi gelecek. Yine bu tarihte Venüs’ün Akrep burcuna geçmesi dolayısıyla aşkta mutlu, huzurlu, tutkulu ve cesur günler bizi bekliyor.

11 EYLÜL 2018

*Mars 11 Eylül’de kova burcuna geçecek. Haziran ayında yaşadığımız bazı olaylar tekerrür edebilir. O günleri bir düşünelim ve hatalarımızı tekrar etmeyelim. Ayrıca Güneş ve Jüpiter etkisi ile maddiyat, yatırım ve iş konularından destekleyici olumlu açılar mevcut. Güneş ve Plüton etkisi ile iş ve ikili ilişkilerde ikna gücü ve karizmada artış var.

12 EYLÜL 2018

*Jüpiter ve Plüton etkisi ile haritamızdaki tıkalı alanları biliyorsak bu bölümlerle ilgili duraksamış konuları açıklığa kavuşturmak ve gücümüzü toplamak adına güzel açılar olacak.

*Venüs ve Uranüs karşıt açısı aşk hayatımızda beklenmedik durumların, bir anda başlayan aşkların ya da aniden bitecek ilişkilerin habercisi.

13 EYLÜL 2018

*Venüs ve Satürn etkisi ile mantıklı tercihler ve gelecek vaadeden ilişkiler gündemde olabilir.

14 EYLÜL 2018

*Merkür ve Neptün karşıtlığı bize mantık açısından çuvallayabileceğimiz bir açı getiriyor. Birilerinin etkisi altında kalmak ya da boş bulunup dolandırılmak için çok açık bir durumda olacağız. Dikkat etmemiz gerekiyor.

16 EYLÜL 2018

*Merkür ve Plütonun dengeleyici açısı ayaklarımızın tekrar yere basmasını sağlayacak. Merkür ve Jüpiter’in açısı ile de şansımız alım- satım, ticari girişimler ve finansal durumlar açısından yaver gidecek.

Geldi sıra Eylül ayının ikinci yarısında bizi zorlayabilir dediğim tarihleri açıklamaya…

19 EYLÜL 2018

*19 Eylül tarihinde Mars ve Uranüs kare yapacak. Bu da zorlu bir açı kalıbı demek. Ekonomik dalgalanmalar bu iki gezegenin daha önceki kesişmesinde de yaşanmıştı şimdi tekrarına hazırlıklı olmalıyız. Yatırım işlerimizi durdurmakta fayda var. Ayrıca şok edici gelişmelere de açığız, kazalar açısından da dikkatli olmamız gerek.

22 EYLÜL 2018

*Merkür terazi burcunda ilerlerken uzlaşma getiriyor bizler için. Problemleri çözmek için uygun zaman ama biraz kararsızlık da gelebilir beraberinde.

23 EYLÜL 2018

*Güneş, 23 Eylül‘ de Terazi burcuna geçiş yapacak bu tarih aynı zamanda sonbahar ekinoksu. Ve Terazi burcunun başlangıç tarihi. Şimdiden ben dahil tüm terazi burçlarının doğum günleri kutlu olsun. Merkür’ün Satürn ile kare açısı sonucunda kendimizi gereksiz tartışmalar ve çatışmalar içinde bulabiliriz.

24 EYLÜL 2018

*Merkür ve Mars etkisi ile etkili yazma ve konuşma, yaratıcı ve güçlü fikirler bulma açısından olumlu bir gün olacak.

25 EYLÜL 2018 

*25 Eylül‘ de yine bir Dolunay yaşayacağız. Koç burcunda gerçekleşecek bu dolunay ile cesaretimiz sınanacak. Biraz zorlu ve sert açılar mevcut. Hayatımızda yeni bir şeyler istiyorsak vadesi dolmuş olan şeyleri de geride bırakmamız gerekir cümlesinin üzerinde bir kez daha düşünmemiz gerekecek.

26 EYLÜL 2018

*Güneş ve Satürn kare açı yapıyor. Patronlar, müdürler ve aile büyükleri ile iletişim zorlukları yaşamamız olası. Mars Güney Ay Düğümü ile kavuşumda. Bu bize zorlu bir etki getirebilir. Doğru kullanabilirsek geçmişten gelen sorunlarımıza artık kalıcı çözümler bulabiliriz.

28 EYLÜL 2018

*Güneş ve Mars açısı etkisi bize enerji ve motivasyon getirecek. Hayatımızla ilgili bazı konularda harekete geçmek isteyebiliriz. Spora başlayabilir, kendimizle ilgilenmek adına aksiyon alabiliriz.

Aylardır sıkça bahsettiğim Retro ile ilgili detaylı bilgi edinmek isterseniz. “Retro Nedir?” yazıma göz atabilirsiniz.

Retro Nedir?

Eylül Ayı Astroloji Yorumları yazımın sonuna geldim. Bu ayki genel gökyüzü olaylarını ve bizlere etkilerini öğrenmiş olduk. Sonraki yazım Eylül Ayı Burç Yorumları olacak takipte kalın.

Sevgiyle…

İlgili Makaleler

5 Yorum

  1. Eylül ayında bizleri biraz karışık günler bekliyormuş.
    Gayet güzel bir yazı olmuş. Kaleminize sağlık

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu