Sinema

Evde Tek Başına Geri Dönüyor. İşte Fragman ve Ayrıntılar.

Evde Tek Başına bir zamanların zirve yapmış filmlerinden. Bu yılın başlarında, Disney’in Evde Tek Başına’yı yeni oyuncu kadrosu ve yenilenmiş senaryosu ile yeniden çekme planlarını duyduk. 10 yaşındaki Archie Yates başrolü üstlenecek. Hollywood Reporter’a göre Archie Yates’ın bir Kevin McCallister olamayacağı ancak benzer bir karakteri oynayabileceği düşünülüyor.

Evde Tek Başına Geri Dönüyor. 2020 Yılında Gösterime Girecek

Catastrophe oyuncularından Rob Delaney ve Unbreakable Kimmy Schmidt’den Ellie Kemper da oyuncular listesindeki yerlerini aldılar.

Bu, Archie Yates’in Nazi Almanya’sında geçen bir komedi filmi olan Jojo Rabbit’deki rolünden sonra ikinci büyük rolü olacak. 2020 yılına kadar gösterime girmeyecek olmasına rağmen, eleştirmenler filmin notunu çoktan verdi. Filmin tam olarak nasıl adapte edileceğine dair henüz bir detay yok.

1990’larda Film Dünyasında Bomba Etkisi Yaratmıştı

Film ilk olarak 1990 yılında piyasaya sürülmüştü ve Rotten Tomatoes’ten % 80 izleyici reytingi almıştı. Bir Noel klasiği olan ünlü film, dünya çapında 385 milyon Euro’nun üzerinde bir kazanç elde etmiş ve Hangover Part II’nin 2011 yılında piyasaya sürülmesine kadar gelmiş geçmiş en yüksek hasılatlı canlı aksiyon komedisi olmuştu. Bu film, 20th Century Fox’un Disney için yeni yayın döneminde ürettiği ilk projesi olacak. Çekimlerin gelecek yılın başlarında Kanada’da başlaması bekleniyor.

Burcu Yılmaz

İşte Yeni 2020’de Gösterime Girecek Olan Evde Tek Başına Film Fragmanı

 

Boğa Burcu Cinsel Hayatı Hakkında Herşey.

Shall We

Dürüst, ahlâklı ve kibar olacağınıza inanıyoruz. Yüzümüzü kara çıkarmayın, bizi grup açtığımıza pişman etmeyin. Döveriz sizi, hepinizi döveriz ulen. Sevgiler, Atmin.

İlgili Makaleler

18 Yorum

  1. Çok güzel bir haber çocukluğumun vazgeçilmeziydi ve hala keyifle izlerim. Bilgi için teşekkür ederim :)

  2. Cok severek hiç sıkılmadan izlediğim bir filmdi. İnşallah yeniside Aynı kalitede olur da izlerken zevk alırız.

  3. Çocukluğumun unutulmaz filmi. Kaç defa izlediğimi sayamadım. Yenisinin de ilki kadar başarılı olacağına şüphem yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu