içinde

Eski Sevgili Neden Arkadaş Olmak İster

eski sevgili neden

Eski sevgili neden arkadaş olmak ister? Bir ilişkinin başlangıcı gibi bitmeside olağandır. İlişki sona erdiği zaman, arkadaş olarak kalabiliriz fikri aslında pek cazip değildir. Hatta birçok şüpheyi de beraberinde getirir. Siz olgun bir davranışta bulunmak istiyor olabilirsiniz. Ancak arkadaş kalmanın içten içe çok da iyi bir fikir olmadığını bilirsiniz. Peki, eski sevgiliniz arkadaş olmak isterse ne yapmalısınız?

Yorumlar

Cevap bırakın
  1. Ben olmam, olamam. Empati yapıyorum, benim sevgilim olacak, eski sevgilisiyle arkadaş olan bir sevgili. Hatta o eski sevgiliyi arkadaşım diye tanıştıracak benimle. Düşünürken dahi sinirlendim :))) bana göre değil.

  2. Valla bu ilişkinin sürme ve bitiş sekline göre degişir.. Ama ben eski sevgilimle hala cok saglam dostum her zaman kötü günde destekte oluruz tabiki kolay olmuyo zaman gerekiyor ama o süreç atlatılınca cidden öncesi kalmıyor akla dahi gelmiyor normal biri oluyo yani o gözle bakılmıyor ama bu herkesle olmaz… Sadece asla arkadas kalınmaz olayına katılmıyorum

  3. Bence tamamen ilişkinin bitiş şekli ile alakalı.Eski sevgilim olan ama şu an dost olduğum biri var mesela 😉 bu tamamen ilişkinin yaşanılış ve bitişine bağlı.Bir de her iki taraf birbirine insan olarak değer veriyorsa arkadaş kalabilmeleri için bir engel yok bence 😉

  4. Çook eski bi sevgilimle arkadaş olarak bi dönem görüştük sonra sevgilisi olunca engelledi heryerden. Madem engelleyecektin niye arkadaş kalalım diye geliyon aplam ya manyak mısın?!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yükleniyor…

0

Yorumlar

0 yorum

barış manço öyküsüdür

Barış Manço Öyküsüdür

barış abi

Barış Abi