in

SinirlendimSinirlendim AğladımAğladım YarıldımYarıldım BayıldımBayıldım

Erkeklerin Sevdiği Pozisyonlar. Partneriniz Neler İstiyor? İşte Cevabı.

erkeklerin sevdiği pozisyonlar

Erkeklerin sevdiği pozisyonlar yazımızda sizlere partnerinizi nasıl baştan çıkarabileceğinizi anlatıcağız. Seks hayatınızı renklendirmenin önemli bir yolu farklı pozisyonlarla partnerinizi şaşırtmak ve ikiniz için yeni deneyimler yaşamaktır.

Peki erkeklerin en sevdiği seks pozisyonları neler? Yazımıza göz atarsanız, hangi pozisyonun hem erkeğe hem kadına nasıl zevk verdiğini keşfedebilirsiniz.

Düz Kovboy ve Ters Kovboy Pozisyonu

Bu pozisyonlarda erkek sırt üstü uzanır. Kadın, bacaklarını açarak erkeğin üzerine oturur. Eğer kadının yüzü erkeğe dönükse ‘’düz kovboy’’, eğer yüzü erkeğe dönük değil ise ‘’ters kovboy‘’ pozisyonu olarak isimlendirilir.

Kadın Altta Pozisyonu

Erkeklerin sevdiği pozisyonlar yazımıza kadın altta pozisyonu ile devam ediyoruz. Bu pozisyonda kadın sırt üstü şekilde yatağa uzanır. Diğer yandan bacakları düz ve birleşiktir. Yatağın başından elleri yardımıyla destek alır. Erkek kadının üstüne uzanır. İki bacağını partnerinin iki yanına açarak içine girer. Bu hareketi daha da zevklendirmenin bir yolu da kadının baldırları ile baskı uygulamasından geçmektedir.

Bacaklar Yukarıda Pozisyonu

Partnerlerden kadın, yüksek bir eşyanın üstüne uzanır. Erkek ise kadının önünde ayakta pozisyonunu alır. Burada yüksek yer masa, yüksek yatak olabilir. Kadının bacaklarını erkek omzuna alır. Kadında ellerini, kalçasını yukarıya kaldırmak için  destekler. Bacaklar yukarıda pozisyonunda hakimiyet erkektedir. Bu pozisyonda erkek ne kadar güçlü ise sevişmek o kadar zevkli olur.

Bacaklar Omuzda Pozisyonu

Yine erkek hakimiyetinin olduğu bir pozisyondan bahsedeceğiz. Bu pozisyon genelde erkeklerin en çok sevdiği pozisyonlardan birisidir. Burada bir önceki pozisyonda olduğu gibi kadın sırtüstü yatar. Erkek kadının kalçasından itibaren bacaklarını yukarıya doğru alır. Kendi omzuna atar. Bu pozisyonda en önemli nokta  kadının dik durmasıdır.

Doggy Style Pozisyonu

Doggy style pozisyonunu bilmeyen yoktur. Hem kadını hem de erkeği en çok tahrik eden pozisyonlardandır. Penisin vajinaya ters açıyla girmesinden dolayı kadın bundan oldukça zevk alır. Ayrıca erkekte öpüşme ve duygusal bir yakınlık olmamasından ötürü bu pozisyondan tahrik olur. Ayrıca kadının kalça ve sırt bölgesinin görünmesinin erkeğe ayrı bir haz verdiği bilinmektedir. Eğer bir erkeğe bu pozisyonu istediğinizi söylerseniz onun önünde diz çökmeniz ona biat ettiğiniz anlamına da gelir. Bu sebeple bu pozisyonu mutlaka denemenizi öneririz.

Kucak Pozisyonu

Bu pozisyon partnerinizi çok aşırı tahrik edip erken boşalmasına yol açabilir ancak tahmin ediyoruz ki sizin en sevdiğiniz pozisyonlardan. Bu pozisyon neden erkeğe çok fazla zevk veriyor diye sorarsanız cevabı istediği herşeye kolayca erişiyor olabilmesi diyebiliriz. Siz seks yaparken partneriniz göğüslerinize ve dudaklarınıza rahatça ulaşabilir. Ayrıca bu pozisyonu her yerde yapabilirsiniz. Koltukta, yatakta, sandalyede kısacası her yerde uygulanabilecek bir pozisyon.

Yazı dizimiz şimdilik burada bitiyor ancak çok yakında devamı gelecek 😉 Bizi takip etmeye devam edin. Sevgiler.

Bu yazımıza da göz atabilirsiniz.

Kadınlar İçin Seksi Görünmenin 6 Yolu

 

 

 

One Comment

Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

iyi bir uyku için

İyi Bir Uyku Nasıl Uyunur?

gizemli dans salgını

Gizemli Dans Salgını Nereden Çıkmıştı? İşte Tüm Detaylar.