Hayata Dair

Erkeklerin Kadınlarda Nefret Ettiği Şeyler Nelerdir?

Erkekler ve kadınlar arasındaki ilişki yıllardır tartışılan bir konu. Zaten iki farklı cins olduğumuz ortada. Olaylara bakış açımız, verdiğimiz tepkiler, düşüncelerimiz, duygularımız hepsi birbirinden farklı. Dolayısıyla da birbirimizin bazı davranışlarını seviyoruz bazı davranışlarındansa nefret ediyoruz. Bugün olaya erkekler açısından bakmak istedim ve bir araştırma yaptım. Biraz taraflı yazmış olabilirim belki, e olsun o kadar :) Erkeklerin kadınlarda nefret ettiği en belirgin bir kaç tane özelliği sizler için derledim.

ERKEKLERİN KADINLARDA NEFRET ETTİĞİ ŞEYLER

 • “Ben senin bildiğin kızlara benzemem.” cümlesi bir çok erkeğin en sinir olduğu cümlelerden biri. Bu cümleyi dile getirdiğiniz an erkeklerin gözünde “o” kızlardan biri haline geliyormuşsunuzzzz.
 • Çiçek alsın diye erkeklere yaptığımız gizli baskıları da unutmamak lazım. (Siz de düşünün alın o zaman, alt tarafı bir çiçek, akıl etmek bu kadar zor olmamalı.)
 • Bekletilmek. (Hazırlanmamız erkeklere göre biraz daha uzun sürüyor bu doğru, ama nedir yani biraz bekleyiverin ölmezsiniz.)
 • Telefonu çaldığında ya da mesaj geldiğinde “kim o” diye sormamızı sevmiyorlarmış. (Bunu sormayan çok az kadın vardır zaten, gizli değilse kim olduğunu söylemeniz de bir sakınca olmamalı bence)
 • “Ben sana demiştim.” dediğimiz anda çıldırıyorlar. (E ama demiştik napalım.)
 • Her şeye ağlayan kızlardan pek hoşlanmadıkları bir gerçek. (Duygusal ve hassas olmak bizim özelliğimiz ama..)
 • “Beni seviyor musun?” diye sorduğumuzda boş gözlerle bakıyorlar genelde. Bu soruyu da pek sevdiklerini söyleyemeyeceğim.
 • Eski ilişkileri ile ilgili sürekli soru sorulmasından haz etmiyorlar. (Bence de bunu yapmasak daha iyi gibi sanki.)
 • Meraklı kadınları pek sevmiyorlar. (Bence erkekler daha meraklı…)
 • İnsanların içinde kavga etmekten hoşlanmıyorlar. (Bu konuda haklılar bence çünkü “kol kırılır yen içinde kalır” diye öğretti büyüklerimiz, bir sorun varsa baş başa kaldığımızda halletmekte fayda var.)
 • Aşırı ısrarcı olunmasından nefret ediyorlar. (E kabul et gitsin işte, sen uzatınca biz de uzatıyoruz. )
 • Gereksiz yere fazlaca sahiplenilmeyi sevmiyorlar.( Sahiplenmesek de ilgilenmiyorsun olur ya neyse…)
 • Sürekli söylenen kadınlara sinir oluyorlar. (Söylenmeden hayat mı geçer ya…)
 • Ve en son, en önemli şeyi sona sakladım. Erkeklerin en ama en sinir olduğu, ölümüne nefret ettiği bir şey var kiiiii… o da TRİP ATILMASI (Trip bizim ata sporumuzdur ama üzgünüm. Atarız.. atacağız. tripsiz olmaz…)

Erkeklerin kadınlarda nefret ettiği şeyleri öğrendikten sonra bir de erkekleri baştan çıkaran hareketlere göz atmak istersiniz belki….

Erkekleri Baştan Çıkaran Hareketler

İlgili Makaleler

9 Yorum

 1. Hahahaha sevmediği özelliklerin yanına cevap vermen cohhhzell olmuş :D Kahkaha attim yani her şeyin bir sebebi var bizim icin akilli olsunlar kdkdkd

  1. Valla tüm içerigi okudugumda Benımde erkekte sevmediğim seyler bunlar.. erkekte sagolsun cicek beklemiyor da bişey yapınca bin kere basa kakıyo yapma daha iyi… O nedenle bu maddelerin genel oldugunu düşünüyorum. Ve ben yarım saatte hazırlanırken 2 saatte evden cıkamayan 2 tel sacı için bin defa aynaya bakan erkegi de gördüm

 2. Söylenen kadın en beteri, susmuyorlar susmuyorlar.. Hayır bir de karşılık vermezsen dert, karşı versen ayrı dert oluyor tam bir araf noktası :/

 3. Ay erkekler çok şey sanki neyse ben trip atarim o bana istediğimi yapmazsa çok kızarım . Ne yani alt tarafı çiçek alsın bi zahmet . Gerçi bir yoğurt alıp getiremeyenden çiçekte beklenmez hatta onunla yaşanmaz.

 4. Seni seviyorum dan sonra ki boş bakışın sebebi Boşlukların doldurulamamiş olması olabilir mi ..Demek ki bır yerlerde Eksik var…

 5. Gösterdiği davranışların cılkını çıkartmadığı sürece herşeyin tadında güzel olduğu bi gerçek. Bazı ufak nüanslar da kişiye göre değişkenlik gösteren şeyler ama genel olarak doğru. Bi de kadınların önceli ilişkilerinden edindikleri Bunda etkili oluyor veya çevresinde şahit olduğu durumlar..

 6. Erkekler kadınlardan şikayetçi de kadınlar erkeklerden değil mi ? Her insanın yapısına göre karşı tarafın beğenmediği yönleri olabilir buda bence gayet normal.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu