in ,

Erkeklerin Kadınlarda Çekici Bulduğu Şeyler

erkeklerin kadınlarda çekici bulduğu şeyler

Erkeklerin kadınlarda  çekici bulduğu bazı şeyler vardır. Hatta kimi kadın bu şeylerin erkekleri cezbettiğini bilmez. Erkeklerin kadınlarla ilgili çekici bulduğu her şeyi emin olun bilmiyorsunuzdur. Erkeklerin çekici  bulduğu şeyler neler mi? Hadi hep beraber listemize göz atalım.

Erkeklerin Kadınlarda  Çekici Bulduğu Şeyler

Kadınların korku hissetmesi

Erkeklerin, kadınların korku dolu anlarını çekici bulduğunu biliyor muydunuz?  Şaşkın bir şekilde ne alaka bir erkek kadının neden korkmasını istiyor ki diyebilirsiniz.  Ama durum tamda bu. Erkeklerin arada sırada kadınların ufak şeylerden ürkmesi hoşlarına gidiyor. Erkek kendini öne çıkarmak istiyor. Yani bir nevi kendileri kahramanı oynamak istiyor. Bu durum kadınları rahatlatması anlamına gelir. Bu da egolarını tatmin ediyor.

Kadınların dağınık halleri

Aslına bakarsak her ne kadar doğal kadın seviyoruz deselerde erkekler genellikle kadınların kendileri için süslenmesi hoşlarına gidiyor. Hatta bunun için kadının çabalaması bile onlar için artı bir durumdur. Ancak arada sırada kadının dağınık halini görmek de hoşlarına gider. Çoğu erkek bunun kendilerine verilen bir şans olduğunu düşünür. Sevdiği kadını her haliyle bilmesine vesile olduğunu savunuyor. Makyajsız, şık olmadan erkeğin karşısına çıkmayı deneyin.

Gözlük takarken

Erkekler gözlük takan kadınların çekici olduğunu düşünüyor. Bunun tam nedeni çözülmüş değil. Yani sürekli kontak lens kullanmanız gerekmiyor. Arada bir evde beraber tv izlerken, bir şeylere göz atarken gözlük takın. Sizi nasıl incelediğini görün.

Kamuflaj kıyafetleri ile

Size bu durum ilginç gelicek biliyorum. Ancak erkeklerin sevdiği kadını kamuflaj kıyafetleri içinde görmesi çok ilgilerini çekiyor. Herhalde onu av arkadaşı olarak filan düşünüyor. Bundan da çok  hoşlanabiliyorlar. Aslında temeli oldukça basit bir gerçeğe dayanıyor. Erkekler kendilerine benzeyen hatta ortak ilgi alanlarını paylaşan kadınlarla daha uyumlu halde yaşıyor.

Makyaj yaparken

Sevgilinizin sizi hiç makyaj yaparken gördü mü? Görmediyse görmesini sağlayın. Çünkü erkekler siz makyaj yaparken izlemek onlara çekici geliyor. Bir kadının özenle ve başarıyla makyaj yapması erkekler üzerinde büyüleyici bir özelliği var.

Aksanlı konuşma

Aksanı olan çoğu insan bundan çekinebilir. Aslında hafif bir aksan erkeklere oldukça ilginç ve çekici geliyor. Bunun şirin olduğunu düşünürler. Özellikle de bazı kelimeleri tekrar tekrar telaffuz etmenizi isterlerse, şaşırmayın.

Çatlaklar

Sevdiğiniz adamla evlendiniz bir de anne oldunuz. Dünyanın en güzel mutluluklarından biridir bu. Sevdiğiniz adamın çocuğunu doğururken vücudunuzda çatlaklar mı oluştu? Bu çatlaklardan asla utanmanıza gerek yok. Çünkü onların nasıl olduğunu unutmayacak. Bebeğiniz dünyaya gelene kadar onu koruyup kollamak için vücudunuzun şekil değiştirmesine saygı duyacak. Hatta ve hatta bu çatlaklarınızı çekici bulacaklardır.

 

Şeyma Subaşı Pozları Yine Yıktı Geçti. Sosyal Medya Çalkalandı.

 

8 Comments

Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

şeyma subaşı pozları

Şeyma Subaşı Pozları Yine Yıktı Geçti. Sosyal Medya Çalkalandı.

evde tasarruf

Evde Tasarruf Yapmanın Yolları