SON DAKİKA

Erkeklerin Hoşlanma Belirtileri

love

26 Ağustos 2018'de eklendi

Erkeklerin Hoşlanma Belirtileri

Erkekler bir kadından hoşlandıklarında karşı tarafa hangi sinyalleri verir, neler yapar, neler yapmaz? Erkeklerin hoşlanma belirtileri nelerdir?

Erkeklerin hoşlanma belirtileri neler, sizler için derledik!

Bakamayan erkek!

Eğer karşınızda gerçekten çapkın bir erkek varsa bakışlarındaki gerçekliği ölçmeniz çok zor, şimdiden geçmiş olsun. Dikkat, dikkat! Sevgili hanımlar, kadınlarla sıkı fıkı olan ve onları nasıl etkilemesi gerektiğini çok iyi bilen erkek tipinin tuzağına düşmemenizi öneririz. Bu tip erkekler, gözlerinizin içine uzun uzun bakar, gözlerini gözlerinize sabitler ve mimiklerinin de yardımıyla romantik erkek rolü oynar.

Fakat gerçekten hoşlanan erkekte bu durum farklıdır. Burada gözlerini gözlerine sabitleyen çapkın erkekten farklı olarak, utangaç ve çekingen bakışlar fırlatan bir erkek görürüz. Eğer bir erkek sizden gerçekten hoşlanıyorsa onu bakışlarından şu şekilde ayırt edebilirsiniz; karşılıklı ya da kalabalık bir ortamda beş saniyeden fazla gözlerinizin içine bakamıyor ve bakışlarını, kafasını nereye çevireceğini bilemiyorsa, bilin ki bu erkek sizden hoşlanıyor!

Sürekli öğrenmek istiyor!

Sizden hoşlandığını düşündüğünüz erkek ilk maddedeki gibi çapkın bir erkekse, sizinle aslında çok da ilgilenmediğini hayatınızla ilgili sorular sormamasından ya da sürekli kendinden bahsetmesinden anlayabilirsiniz. Eğer karşınızdaki erkek sizden hoşlanıyorsa ve sizinle gerçekten ilgileniyorsa sürekli sizinle ilgili sorular sorar ve sizi daha yakından tanımak ister. Bu sevdiğiniz filmler, dinlediğiniz müzik tarzları, sevdiklerinizle gittiğiniz yerler vs… gibi sorular olabilir. Eğer sizde karşınızdaki insandan hoşlanıyorsanız gelsin uzun ve sıkıcı olmayan sohbetler!

erkeklerin hoşlanma belirtileri

erkeklerin hoşlanma belirtileri

İltifat eden erkek

Karşınızdaki erkek iltifat ediyorsa, bilin ki sizden hoşlanıyor. Tabi bunu her erkek için söylemek yanlış olur. Yine yukarıda uyardığımız çapkın erkek profiline dikkat! Türlü sahte iltifatlarla, aklındaki farklı sonuçlara doğru yol almak isteyen çapkın erkek, samimiyetsizliğini bir noktada ele verecektir. Bulunduğunuz ortam ve şartlara göre o insanın samimiyetini ölçmek sizlere kalıyor. Bazı erkeklerin de içe dönük yapılı olabileceğini unutmamak gerekir. Bu erkekler kolay kolay iltifat edemezler. Bunun yerine bazı hareketleri ve fikirleriyle bunu göstermeyi tercih ederler. Örneğin, kalabalık bir ortamda canınızı sıkan bir şey varsa sizden önce duruma müdahale ederler.

Jest ve mimikler

Gerçekten hoşlanan erkek, sözleri dışında mimik ve jestleriyle de bunu belli eder. Yolda yürürken, bir cafede otururken, sohbet ederken hoşlandığı kadına daha yakın durmaya çalışır. Mesela; “tesadüfen” hoşlandığı kadının karşısına çıkar. Tatlı tesadüfler yaratır.

Mesaj bombardımanı

Genelde insanlar yüz yüzeyken birbirlerine güzel şeyler söylemekten çekinir. Sanki dünyanın en kötü şeyini yapıyormuş gibi… Bunun yerine mesaj yazmayı tercih ederler. Eğer sizin de mesajlardan dolayı susmak bilmeyen bir telefonunuz varsa, hazır olun! Yakında güzel bir teklifin gelmesi an meselesi!

İyi bir sevgili misin? Aşk testini çöz, sonucu öğren!

Yorumlar

10
Kimler Neler Demiş?

Please Login to comment
10 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
10 Comment authors
Sinemdude9020kayrahanimSenolsanbaribasak1881 Recent comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Tamer
Üye
Tamer

Hiçbiri beni anlatmiyor. Demek ben normal degillim

Ayşe
Üye
Ayşe

Bizdeki şansla genelde uzak durmamız gerekene denk geliyoruz. Eline emeğine sağlık

gokhanakbas
Üye
gokhanakbas

makul belirtiler

MelikeAsrınSert
Üye
MelikeAsrınSert

Tanıdıgım hic bir erkek bu ifadelere uymuyor
Hep yalan hareketleri ya.

seher35arslan
Üye
seher35arslan

Açık açık hoşlanıyorum deyin de bizi yorup üzmeyin yaaa

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

02 Kasım 2018, 21:42

Antik Yunan Treni’yle Yolculuk

Antik Yunan Treni’yle Yolculuk çok keyifli, çok aksiyonlu ve çok mitolojik geçecek ShallWepolis’in (bunu ben uydurdum) kıymetli sakinleri. Yolculuğumuz boyunca milattan önceki dönemlere uzanıp dönem halkının yaşantısına, işgallere, savaşlara ve demokrasinin ilk ortaya çıkışına şahitlik edeceğiz. Seri boyunca Ahmet Gözlü’nün Antik Yunan (Hellen)’da Koloniler ve Bunların Nitelikleri, Andre Bonnard’ın Antik...

Devamını Görüntüle