in

SinirlendimSinirlendim AğladımAğladım YarıldımYarıldım BayıldımBayıldım

Erkeklerin Hoşlanma Belirtileri İle İlgili Bilinmeyenler

erkeklerin hoşlanma belirtileri
erkeklerin hoşlanma belirtileri

Erkekler bir kadından hoşlandıklarında karşı tarafa hangi sinyalleri verir, neler yapar, neler yapmaz? Erkeklerin hoşlanma belirtileri nelerdir?

Erkeklerin hoşlanma belirtileri neler, sizler için derledik!

Bakamayan erkek!

Eğer karşınızda gerçekten çapkın bir erkek varsa bakışlarındaki gerçekliği ölçmeniz çok zor, şimdiden geçmiş olsun. Dikkat, dikkat! Sevgili hanımlar, kadınlarla sıkı fıkı olan ve onları nasıl etkilemesi gerektiğini çok iyi bilen erkek tipinin tuzağına düşmemenizi öneririz. Bu tip erkekler, gözlerinizin içine uzun uzun bakar, gözlerini gözlerinize sabitler ve mimiklerinin de yardımıyla romantik erkek rolü oynar.

Fakat gerçekten hoşlanan erkekte bu durum farklıdır. Burada gözlerini gözlerine sabitleyen çapkın erkekten farklı olarak, utangaç ve çekingen bakışlar fırlatan bir erkek görürüz. Eğer bir erkek sizden gerçekten hoşlanıyorsa onu bakışlarından şu şekilde ayırt edebilirsiniz; karşılıklı ya da kalabalık bir ortamda beş saniyeden fazla gözlerinizin içine bakamıyor ve bakışlarını, kafasını nereye çevireceğini bilemiyorsa, bilin ki bu erkek sizden hoşlanıyor!

Sürekli öğrenmek istiyor!

Sizden hoşlandığını düşündüğünüz erkek ilk maddedeki gibi çapkın bir erkekse, sizinle aslında çok da ilgilenmediğini hayatınızla ilgili sorular sormamasından ya da sürekli kendinden bahsetmesinden anlayabilirsiniz. Eğer karşınızdaki erkek sizden hoşlanıyorsa ve sizinle gerçekten ilgileniyorsa sürekli sizinle ilgili sorular sorar ve sizi daha yakından tanımak ister. Bu sevdiğiniz filmler, dinlediğiniz müzik tarzları, sevdiklerinizle gittiğiniz yerler vs… gibi sorular olabilir. Eğer sizde karşınızdaki insandan hoşlanıyorsanız gelsin uzun ve sıkıcı olmayan sohbetler!

erkeklerin hoşlanma belirtileri
erkeklerin hoşlanma belirtileri

İltifat eden erkek

Karşınızdaki erkek iltifat ediyorsa, bilin ki sizden hoşlanıyor. Tabi bunu her erkek için söylemek yanlış olur. Yine yukarıda uyardığımız çapkın erkek profiline dikkat! Türlü sahte iltifatlarla, aklındaki farklı sonuçlara doğru yol almak isteyen çapkın erkek, samimiyetsizliğini bir noktada ele verecektir. Bulunduğunuz ortam ve şartlara göre o insanın samimiyetini ölçmek sizlere kalıyor. Bazı erkeklerin de içe dönük yapılı olabileceğini unutmamak gerekir. Bu erkekler kolay kolay iltifat edemezler. Bunun yerine bazı hareketleri ve fikirleriyle bunu göstermeyi tercih ederler. Örneğin, kalabalık bir ortamda canınızı sıkan bir şey varsa sizden önce duruma müdahale ederler.

Jest ve mimikler

Gerçekten hoşlanan erkek, sözleri dışında mimik ve jestleriyle de bunu belli eder. Yolda yürürken, bir cafede otururken, sohbet ederken hoşlandığı kadına daha yakın durmaya çalışır. Mesela; “tesadüfen” hoşlandığı kadının karşısına çıkar. Tatlı tesadüfler yaratır.

Mesaj bombardımanı

Genelde insanlar yüz yüzeyken birbirlerine güzel şeyler söylemekten çekinir. Sanki dünyanın en kötü şeyini yapıyormuş gibi… Bunun yerine mesaj yazmayı tercih ederler. Eğer sizin de mesajlardan dolayı susmak bilmeyen bir telefonunuz varsa, hazır olun! Yakında güzel bir teklifin gelmesi an meselesi!

Erkeklere Dair Doğru Bilinen Yanlışlar

19 Comments

Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Salda Gölü çevre kirliliği

Salda Gölü Çevre Kirliliği Tehdidi Altında

Kadınları çekici yapan detaylar

Kadınları Çekici Yapan Detaylar