Hayata Dair

Erkeklerin Flört Sinyalleri

Erkeklerin flört sinyalleri neler? Erkeklerin hoşlanma belirtilerini nasıl anlayabilirsiniz? Birçok kişi tarafından merak edilen bu sorunun yanıtını sizler için derledik. Bir erkeğin hoşlandığı bir kadın karşısında ister istemez hareketleri değişir. bu değişimlerin en bilindik olanlarını bir araya getirdik.

Eğer konuştuğunuz ya da hoşlandığınız bir erkek karşınızda bu hareketleri sergiliyorsa, uygun bir zamanda size açılması an meselesi diyebiliriz. İşte o tüyolar…

Erkeklerin Flört Sinyalleri

1- Bakışlar

Bir numaralı ipucumuz şu; bir erkek karşısındaki kadını hoş bulursa ve flört etme ihtiyacı hissederse o kadına direk bakma ihtiyacı hissediyor. Direkt karşısına geçiyor ve bu şekilde kalıyor. Hatta bu bakışın süresi de normal bakışlara göre birazcık daha uzun sürüyor. Bu bir flört sinyaliyken, kadın tarafından bu tepki zaman zaman maalesef tehdit olarak algılanabiliyor. Çünkü birinin karşısına geçip bu şekilde diktik baktığınızda, bu tepki çok da pozitif algılanmıyor. Dolayısıyla bu bir flört sinyali evet ama erkeklere tavsiyemiz, oldu ki böyle bir bakış anınızı farkettiniz, en azından bunu tebessümle bir miktar daha yumuşatın.

2- Yaka bölgesini düzeltme, dokunma

İki numaralı ipucumuz birazcık daha güçlü bir ipucu. İsterse 70 yaşında olsun, bir erkek bir kadını hoş bulduysa hemen yaka bölgesini düzeltme ihtiyacı hisseder. İster gömlek, ister atlet giymiş olsun yine de bunu yaparlar. Çünkü daha dik görünme ihtiyacı hissederler. Bu hareketler erkekler aslında güçlü erkek rolünü oynamaya çalışarak karşısındaki kadını etkilemeye çalışır.

Erkeklerde Cinsel Gücü Artıran Karışımlar Ve Öneriler

3- Dokunma ihtiyacı

Erkekler flört döneminde sohbet ettikleri kadına dokunma ihtiyacı hissediyorlar. Ve bunu yaparken anlamsızca dokunma refleksleri gösteriyorlar. Örnek verecek olursak, mesela bir kadın oturuyor, canı sıkılmıştır, düşünüyor bir şeyler… Erkek geliyor diyor ki ne oldu? ve dokunuyor iyi misin diye… Evine, yurduna bırakırken hadi hoşçakal diyor, dokunuyor. Kadın bir espri yapıyor, çok iyi bir espri değil belki ve böyle olmasına rağmen erkek gülüyor ve gülerken hemen dokunma ihtiyacı hissediyor. Bunun altında yatan sebep, erkekler bölgesel yaklaşmaya çok meyilli olmasıdır.

Ne demek bölgesel yaklaşma? diyecek olursanız; Kendisine ait olan alanı koruma amaçlı, o alandaki eşyaları, materyalleri dokunma ihtiyacı hisseder, bu benim, bana ait mesajını vermeye çalışır. Bununla aynı mantıkla, erkekler flört durumunda da bunu yapıyor kadınlara dokunarak kendi bölgesine çekmeye, bana ait olur musun? mesajını bilinçsizce vermeye çalışıyor.

yym

Shall We? olmadan yapamaz O!

İlgili Makaleler

5 Yorum

  1. Ne yaparsam yapayım aklımda tutamadığım ve tutamayacağım şeyler bunlar.. İlgilenen insan söylemeli.. :))

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu