in ,

SinirlendimSinirlendim AğladımAğladım YarıldımYarıldım BayıldımBayıldım

Erkekleri Yatakta Baştan Çıkaran Sözler. Erkekleri Etkilemek Çok Kolay!

erkekleri yatakta baştan çıkaran sözler
Erkekleri yatakta baştan çıkaran sözler nelerdir?  Cinsel ilişki sırasında sadece göze hoş gelen, seksi iç çamaşırları, kıyafetler eksik kalabilir. Kullandığınız parfüm gibi argümanlar erkeği baştan çıkarmaya yetmeyebilir. Elbette bunların da çok büyük önemi vardır. Ancak kulağa hoş gelen, iç gıdıklayıcı sözlerin yerini hiçbir şey tutamaz!

Erkekleri Yatakta Baştan Çıkaran Sözler Nelerdir?

Erkekler yatakta ne duymak ister? Erkekleri yatakta baştan çıkaran sözler nelerdir?  Biraz bundan bahsedelim. Belki bu sayede cinsel hayatınız renklenir.

Her şeyden önce erkekler övülmeyi severler. Yaptığı her işte övgü almayı sevdikleri gibi sekste de övgü dolu sözler duymak ister. Ön sevişme esnasında veya cinsel birleşme anında güzel şeyler duymak isterler. Yatakta ona fısıldayacağınız özel sözlerden fazlasıyla etkilenir. Çok fazla tahrik olur. Hatta ilişkiye girerken kulağına fısıldayacağınız o sözler ilişkinizi daha güzel bir boyuta taşır. Hatta ilişkinizde çok daha mutlu olursunuz.

En çok haz aldığınız noktada, tabularınızı yıkmalısınız. Ayıplardan sıyrılıp olabildiğince cüretkar ve sınırsız sözler söyleyin. Bu kurduğunuz cümlelerle erkeğin güvenini okşayabilirsiniz. Bu hem erkeğe zevk verecektir. Hem de, sizin daha çok zevk almanızı sağlayacaktır.

Erkeklerin yatakta sevgililerinden duymak istedikleri şeyler nedir?

Eğer bunun cevabını merak ediyorsanız size birkaç tüyo verelim.

Cinsel ilişkinin ilerleyen dakikalarında devam et, çok iyi, evet çok iyisin gibi sihirli kelimeleri kullandığınızdan emin olun. Bu sözler ona afrodizyak takviyesi yapar. Aynı zamanda erkekler ne kadar sevildiklerini duymak ister. Sevgililerinin yatakta aşklarının büyüklüğünü hatırlatan sözcükleri söylemelerini isterler. Cinsel ilişki sırasında veya sonrasında sana aşığım, süpersin gibi sözlerle sevginizi ona hissettirmelisiniz. Bu sayede erkeğe unutulmaz bir cinsel ilişki yaşatmış olursunuz. Hiç bir zaman unutmayın erkek kendisini  süper kahraman gibi hissetmek ister.

Yine ön sevişme esnasında bu gece yaramaz bir kadın olmak istediğinizi söyleyerek onu heyecanlandırabilirsiniz. Aslında erkeklerin seks sırasında duymak istedikleri ne kadar iyi olduğudur.  Tabi sizi nasıl çok mutlu ettiğidir.

Bir diğer konu ise erkekler normal hayatta hanım hanımcık, kibar ve son derece terbiyeli kadınları sever. Tabi aynı zamanda  sevgilisini yatakta bambaşka birisi olarak hayal eder.  Birlikte olduğu kadının ateşli olmasını arzular. Yatak odasında, kibarlık yerini hayal dünyasına bırakır. Erkeklerin seks sırasında duymaktan hoşlandıkları kışkırtıcı cümleler önemlidir. Bu cümleler hayal dünyasının olmazsa olmazıdır.

Erkekler Yatakta Ne İster

4 Comments

Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

korkma

Korkma!

Sağlık için faydalı çorbalar

Sağlık İçin Faydalı Çorbalar