içinde ,

BayıldımBayıldım Şok OldumŞok Oldum

Erkekleri Baştan Çıkaran Hareketler

erkekleri baştan çıkaran hareketler

Erkekleri baştan çıkaran hareketler için öyle sandığınız gibi zor bir şey yoktur. Basit, sıradan hareketler bile sandığınızın ötesinde olabilir. Bu basit diye algıladığımız hareketler baştan çıkarıcı etkiye sahiptir.

Erkekleri Baştan Çıkaran Hareketler

Karşınızdaki erkeği baştan çıkarmak istiyorusunuz ama ne yapacağınızı bilmiyor musunuz? Aslında öyle deli gibi bunun için araştırmalara gerek yok. Yapacağınız bazı basit sıradan hareketler erkeği baştan çıkarmaya yetecektir. O hareketler neler mi? Erkeği baştan çıkaran hareketlere birlikte bakalım.

Gülümseyin

Gülümseyin, ne kadar basit değil mi?  Sımsıcak bir gülümsemenin açamayacağı hiç bir kapı yoktur. Şehvetle şefkat arasındaki çizgiyi silen ilk hamle tatlı bir gülümsemedir.

Masumiyetinizi koruyun

Ne kadar seksi olduğunuzu erkeğinizin görmesini mi istiyorsunuz? Veya ne kadar ateşli olduğunuza vurgu yapmak mı istiyorsunuz? Eğer bunları birden gösterirseniz erkekleri korkutur. Bu hareket erkeği sizden uzaklaştırır. Bırakın bazı şeyleri hiç bilmediğinizi düşünsün. Tüm masumiyetinizi koruyun.

Küçük dokunuşlar

Erkeğinize küçük dokunuşlarda bulunun. Bu dokunuşlar sandığınızdan daha fazla etkilidir. Yan yana otururken dizleriniz birbirine değsin. Konuşurken parmak uçlarınızla ellerine dokunun. Hatta dizine dokunun, kendinizi kasmayın.

Dekolteniz hafif aralansın

Hareket ettikçe kendiliğinden aralanan hafif dekolteler ilgi çekicidir. Derin dekoltelerden daha fazla adrenalin pompalar. Hafif eğilin, biraz hareket edin. Gerisi erkeğin hayal gücüne kalmış.

Bakışlarınızı yüzünde gezdirin

Gözlere bakmak güzeldir. Ancak sürekli gözlerinin içine bakarak konuşmayın. Arada bakışlarınızı yüzünde gezdirerek konuşun. Özellikle de arada bir dudaklarına bakın. Dudaklarına bakmak erkek için adrenalinin tam kendisidir. Onu istediğinizi düşünmesini sağlayacaktır.

Kalabalık bir yerdeyken ne istediğinizi söyleyin

Restoranda yemek mi yiyorsunuz? Birlikte yürüyüş mü yapıyorsunuz? Hatta tamamen günlük sıradan şeyleri mi konuşuyorsunuz? Peki bunları yaparken mahrem saatlerinizde size ne yapmasını istediğinizi söylemek nasıl fikir olurdu? Bu konularda çekinmeyin, ne istediğinizi açıkça söyleyin. Daha sonra konuşmanıza kaldığınız yerden devam edin. Bu karşınızdaki erkeği oldukça tatmin ve tahrik edecektir.

Çamaşırlarınızı elbiseniz üzerinizdeyken çıkarın

Karşısında iç çamaşırlarınızı elbiseniz üzerinizdeyken çıkartın. Bu hareket karşısında rekabet edebilecek çok az erkeği baştan çıkartan hareket vardır. Bu hareket erkeğinizi fazlaca baştan çıkartır. Ayrıca doğal ve samimi görünürsünüz.

Orgazm Olduğunuzu Nasıl Anlarsınız

Yorumlar

Cevap bırakın
  1. Birçoğu günlük davranışım aslında gülümsemek dokunmak dekolte falan eee bide zaten masumum bende diyorum bu adam niye beni böyle seviyor meger sebebi bunlarmıs ayrıca pratik zekada erkekleri baştan çıkarıyor bazen

    • Aslında bu cidden cok göreceli bi konu cünkü yeri gelince Bi gülüs bile tahrik unsuru olabilir biraz bakıs acısı ile ilgili sanırım illa vücüt hattı vs buna etken olmaya biliyo yada bazen Bi ses tonu Bi el kol hareketi bile tetikler diye düşünüyorum… Kalabalık yer konusuna katılıyorum..

  2. Bu Haraketi seviyorum:)))
    Hareket ettikçe kendiliğinden aralanan hafif dekolteler ilgi çekicidir. Derin dekoltelerden daha fazla adrenalin pompalar. Hafif eğilin, biraz hareket edin. Gerisi erkeğin hayal gücüne kalmış.

  3. Baştan çıkmak istedikten sonra alakasız bi sebep bile etken olabilir. Kişiden kişiye değişkenlik gösterebilecek bi konu diye düşünüyorum.

  4. İlişkide insanlar genellikle bazı özel zevkler çıkarmaya çalışırlar…O anın atmosferi ve kişiler arasındaki bakış açısıyla değişkenlik gösterebilir diye düşünüyorum…

  5. Yalnızlığın sebebi anlaşıldı ilk maddeler tamamda son 2 madde eksik kalıyor demekki hep 😀 Bir de bazı şeyleri yapsakta bazen işlevsiz kalabilir bence kişiden kişiye değişiklik gösterebilir, göreceli şeyler bunlar adam odunsa herşeyi yapsanda anlamayabilir 😀

  6. bence bunlar kişinin doğal yapısında varsa güzeldir.. stratejik şeyler itici sevimsiz geliyor bana.. kızlar erkeği baştan çıkaracağım diye kendinizden olmayin :))

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yükleniyor…

0

Yorumlar

0 yorum

korona partisi

Korona Partisi Adliye’de Sonuçlandı. Yasak Dinlemediler. (Videolu Haber)

Mount and Blade 2

Mount & Blade II: Bannerlord