içinde

YarıldımYarıldım BayıldımBayıldım Şok OldumŞok Oldum KazandımKazandım Nasıl Yani?Nasıl Yani?

Erkeklerde Cinsel Gücü Artıran Karışımlar Ve Öneriler

Erkeklerde cinsel gücü artıran, sağlık deposu karışım!

Bu mucizevi karışım hem erkeklerde cinsel gücü artıran özellikte, hem de kansere karşı koruyor! İşte sağlık deposu, cinsel hayatı tatlandıran o karışım!

Erkeklerde cinsel gücü artıran, sağlık deposu karışım!

Bazı zamanlarda erkeklerin cinsel gücünde azalma meydana gelir. Eğer bu durum ciddi derecede rahatsızlık veriyorsa mutlaka doktorunuza danışmanızı öneririz. Fakat bu durum sık sık başınıza gelmemişse ya da doktora gitmeden önce doğal yollarla çözüm arayışı içerisindeyseniz, bu mucizevi karışımları denemenizi tavsiye ederiz.

Ballı muz:

Bal ve muz karışımı, cinsel isteksizlik yaşıyorsanız deneyebileceğiniz ilk mucize karışım. Özellikle erkeklerde etkili olduğu görülen bu karışımın abartılmaması gerektiği uzmanlar tarafından da dikkat çeken bir diğer nokta.

Antioksidan açısından zengin olan bu bal ve muz karışımı aynı zamanda tam bir sağlık deposu. Kanser oluşumunu önleyen bu karışım aynı zamanda bağışıklık sistemini güçlendiriyor ve kalp rahatsızlıklarının görülme riskini azaltıyor.

Ballı muz karışımı nasıl yapılıyor?

2 adet orta boylarda muzu blenderdan geçirin ya da çatal yardımıyla ezin. Ezilmiş muzların içine 2 yemek kaşığı bal ekleyip karıştırın. 400 ml kadar su ile birlikte tekrar karıştırın ve yaklaşık 30-35 dakika bekletin. Dörde böldüğünüz karışımı gün içerisinde tüketin.

Cinsel İlişki Sırasında İddiaya Girdiler Biri Öldü

Keçiboynuzu kürü

Kaynamış olan yarım litre kadar suyun içerisine, elinizle parçalara ayırdığınız keçiboynuzunu atın. Kısık ateşte 4-5 dakika kaynatın ve ocağın altını kapatıp 20 dakika kadar bekletin. Oda sıcaklığında soğuyan karışımı bir süzgeç yardımıyla süzün.

Küre ilk başladığınız zamanlarda ilk bir hafta her gün için. İlk hafta bittikten sonra da 3 ay boyunca yatmadan önce 1 bardak için.

Erkeklerde Cinsel Gücü Artıran Karışımlar Ve Öneriler

Erkeklerde cinsel gücü artıran öneriler

  • Erkeklerde cinsel uyarıyı artıran en önemli şey, uyku! Bu karışımlar ya da kürlerle ilgilenmek istemiyorsanız uykunuzu düzene sokmanızı tavsiye ederiz.
  • Erkekleri canlandıran etkenler arasında temiz hava ve güneş ışığı da bulunuyor. Oksijen ve güneş ışığı, hormonları harekete geçiriyor.
  • Çakşır otunu duydunuz mu? Belki de ilk defa duymuş olduğunuz bu otu, Antakya’da çiftleşme öncesinde yaşlı ya da kısır ihtimali yüksek keçilere yedirirlermiş. Aynı yöntem insanlarda da olumlu sonuçlar vermiş. Acı bir tada sahip olan çakşır otu suyunun tadını pek beğenmeyebilirsiniz. Fakat performansınızda bir artış olduğunu sizde fark edeceksiniz.
  • Ve son olarak spor… Spor yapmak testosteron hormonunu canlı tutar. Bu da her türlü bedensel aktivite sırasında erkeklere güç verir.

Öpüşmenin Faydaları Saymakla Bitmiyor

Yorumlar

Cevap bırakın
  1. Aa ama ne gerek var ya, butun erkekler mukemmel, hıc bır turk erkegının boyle seylere ıhtıyacı olmaz, en ıyısı onlardır hahahh :))

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yükleniyor…

0

Yorumlar

0 yorum

Titus Tüneli

Titus Tüneli

4-10 Şubat haftalık burç yorumları

4-10 Şubat Haftalık Burç Yorumları