in ,

Erkekler Yatakta Ne İster

Erkekler yatakta ne ister ? Erkeklerin cinsellik konusuna bakışları kadınlar gibi değildir. Kadınlar olaya daha duygusal yaklaşırken bu durum erkekler için pek mümkün olan bir şey değil. 

Erkekler Yatakta Ne İster ?

Erkeklerin bakış açısı kadınlardan çok daha farklıdır. Bu farklılıkların en başında ise cinsellik gelir.

Kadınlar sevişmeye  daha duygu odaklı bakarlar. Erkekler için sevişme daha sonuç odaklıdır. Erkeklerin önceliği çoğunlukla orgazma ulaşmaktır. Bunun sonrası düşündükleri şey ise daha çok cinsel ilişkiye girmektir. Kadınlar duygu yoğunluklu bir sevişmeyi, acele ile yapılmış birden çok sekse tercih eder.

Erkekler orgazm sonrası yeniden sevişme planı kurar.

Kadınlar ise seviştikten sonra sohbet etmeyi düşünür. Hatta duygusal anlar yaşamak isteyebilir.

Kadınların cinselliği arzulaması için sevdiği bir erkekle olması gerekir.  Erkeğinin gözlerine bakması düşünür. Erkekler ise bu durum oldukça farklıdır. Onlar genellikle cinsel ilişki arzusu ile hayatını sürdürür.

Erken boşalma erkeklerin bir takıntısıdır. Sevişme esnasında erken boşalma düşündükleri arasında yer alır. Eğer bir erkek erken boşalma problemi yaşıyorsa problem olabilir. Seks hakkında erken boşalma konusunu kafasına fazlasıyla takabilir. Cinsel ilişki boyunca kalite sevişmek yerine tıpkı bir maç skoru gibi orgazm süresini düşünebilir.

Erkekler cinsel ilişki sırasında ne düşünür?

Erkekler, bir ilişkide yaşayacakları ilk cinsel birleşme anını düşünür. Kadınlar ise cinsel birlikteliğin atmosferini bütünüyle değerlendirmeyi sever. Yaşayacağı deneyimin nasıl hissettirdiğini daha çok düşünmektedir. Kadınlar için en önemli şeyler romantik öğelerdir.  Bunların arasında ön sevişme, arzulandığını hissetmek ilk plandadır.

“Erkekler sekste ne ister? sorusunun cevabını şöyle verebiliriz. Erkeklerin istediği hayat çoğunlukla çok daha ateşli ve renkli bir seks hayatıdır. Bunu hayal eder. Tekdüze bir seks hayatındansa ona ateşli sürprizlerle gelinmesini isterler. Her an sevişmeye istekli olmasını sağlayacak bir partner ve cinsel hayatı hayal eder.

Kadınlar cinsel birliktelik konusuna çok daha fazla duygusal anlam yükler. Erkekler ise cinselliği zevk veren bir amaç gibi görür. Onlar için sevişmek adrenalin salgıladıkları otomobil sürüşüne bile benzetilebilir. Çoğunlukla amaç erkekler için bu konuda net bir konudur. Onların amacı mutlu bir cinsel ilişki yaşamaktır.

Unutmayın; cinsellik iki tarafın da dahil olduğu bir eylemdir.  Hem erkeğin hem kadının haz almak istediği bir aşk oyunudur. Bu konuda partnerinizin isteklerini önemsemelisiniz. Sevgilinizin size rahatlıkla fantezi dünyasını kapısını açmasını sağlamalısınız.  Bu sayede sizi de fantezi dünyalarına dahil olabilirsiniz.

Erkeklerden Daha Romantik Hayvanlar

5 Comments

Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

narın faydaları

Narın Faydaları Nelerdir?

kraliçe elizabeth öyküsüdür

Kraliçe Elizabeth Öyküsüdür