Gündem

Erkek Çocukları Öpüştüren Fenomen İçin Hapis İstendi

Erkek çoçukları öpüştüren fenomen için hapis istendi. Youtube kanalında paylaşmak için videolar çeken ve insanlara para karşılığı bir görev veren fenomen bu sefer baltayı taşa vurdu. Kamera çekim yaparken 2 gencin yanına gitti ve öpüşmeleri karşılığında 100 lira teklif etti. Sonrasında olanlar oldu.

Erkek Çocukları Öpüştüren Fenomen İçin Hapis İstendi

Youtube kanalında paylaşmak için videolar çeken Gaga Bulut isimli Bulut Altuğ’un son yaptığı başına bela açtı. Kameralar çekim yaparken bir parkta oturan 2 erkek çocuğunun yanına gitti ve elinde görev yazılı kağıtlardan birisini çekmeleri ve çıkan görevi yapmaları karşılığında kağıtta yazılı parayı kendilerine vereceğini söyledi. Gencin birisi kağıdı çekti ve “Erkekle öpüş” görevi çıktı. 100 lira ödüllü bu görevi yapmak için ayağa kalktılar ve kameralar karşısında öpüştüler.

Gaga bu kez Baltayı Taşa Vurdu

Kameralar karşısında 2 erkek çocuğunu öpüştüren Gaga, bunu sosyal medya hesabında paylaştı ve olanlar oldu. Gelen şikayetler üzerine savcılık devreye girdi ve Gaga için 6 aydan 15 yıla kadar hapis cezası istendi. Yeni Asır gazetesinden Metin Burmalı’nın haberine göre İzmir’de para karşılığı erkek çocukların öpüşmesini isteyen ve bunu sosyal medyada paylaşan şahıs hakkında iddianame hazırlandı.

6 Aydan 15 Yıla Kadar Hapsi İsteniyor

İzmir Alsancak Kordon’da gerçekleşen olayda 15 yaşın altında olduğu tahmin edilen çocuklardan öpüşmelerini isteyen Gaga için genel ahlaka aykırı davranışlar yaptırmaktan 6 aydan 15 yıla kadar, kameramanlığını yapan tutuksuz sanık Fatih Bilgehan B. için de 3 aydan 8 yıla kadar hapis cezası istendi. Gelişmeler için bizi takipte kalın.

 

Oğlak Burcu Özellikleri

Shall We

Dürüst, ahlâklı ve kibar olacağınıza inanıyoruz. Yüzümüzü kara çıkarmayın, bizi grup açtığımıza pişman etmeyin. Döveriz sizi, hepinizi döveriz ulen. Sevgiler, Atmin.

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. Sosyal medya daha ne kadar iğrençleşebilir diye şaşırmıyorum çok sükür. Her gün yeni bir iğrençlik çıkıyor karşımıza.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu